Zkušení spolupracovníci

Berufserfahrene

Už máte zkušenosti z praxe nebo hledáte nové pracovní možnosti a vaše praxe zatím není velká? Společnost Miele nabízí řadu pracovních možností. Podpořte nás svým know-how a my podpoříme Vás modernimi technologiemi, profesním vzděláváním, možností spolupráce na mezinárodní úrovni a mnoha dalšími výhodami a benefity. Těšíme se na vaše životopisy!

Vaše kontaktní osoba

Výrobní závod Uničov

Informace

Novým spolupracovníkům nabízíme individuální zapracování.

Individuální zapracování do všech činností na novém pracovním místě vyplývá na jedné straně z jeho požadavků a na druhé straně z úrovně Vaší kvalifikace. Podle potřeby pro Vás proto chystáme individuální adaptační programy, které umožňují intenzivní seznámení s celou společností a absolvování nezbytných profesních školení.

Pokyny pro uchazeče

Našli jste mezi našimi nabídkami práce vhodnou pracovní pozici? Potom se těšíme na Vaše životopisy.

Můžete využít odpovědního formuláře, nebo nás přímo oslovit a informovat se o tom, zda Vaše podaná žádost může být aktuálně úspěšná.

Doručené žádosti o zaměstnání kontrolujeme denně a ujišťujeme Vás o důvěrném zpracování informací.

Zaslat žádost

Informační materiál

Popis Formát Stáhnout
Vždy lepší - kariéra u Miele PDF Stáhnout

Miele International

Informace

Značce Miele věří lidé na celém světě. Naše mezinárodní obchodní zastoupení (VG) ve více než 45 zemích světa a další importéři zajišťují na všech kontinentech nadšení lidí ze špičkových výrobků značky Miele.

Pouze v zahraničí plní tuto úlohu více než 6000 zaměstnankyň a zaměstnanců (na celém světě 16 000 zaměstnanců). Naše zahraniční pobočky nesou zásadně vlastní odpovědnost za svou personální politiku, tzn. především za zaměstnávání pracovníků v příslušném regionu.

Pokyny pro uchazeče

Obsah, forma a způsob doručení žádosti o místo se mohou v jednotlivých zemích lišit.

Proto se informujte u obchodního zastoupení podle svého výběru, jakým způsobem můžete svou žádost o zaměstnání optimálně formulovat.

Informační materiál

Popis Formát Stáhnout
Vždy lepší - kariéra u Miele PDF Stáhnout