Restaurace

Řešení pro Restaurace

Perfektní přístroje pro všední pracovní den

Opravdu zářivé výkony

Dokonalá čistota by měla být v gastronomii samozřejmostí. Myčky a pračky Miele Professional zaručují nejlepší výsledky při nízkých nákladech. Rychlé a hygienické.
Průmyslové myčky Miele s tankovým mycím systémem pracují velice rychle, hospodárně a jsou stále připravené k provozu. Krátké programy a jednoduchá obsluha umožňují umytí velkého množství nádobí. Jsou dokonalým řešením, když jde v hoteliérství a gastronomii o perfektní čistotu v co nejkratší době.
Čisté ubrusy a ubrousky jsou důležité známky pečlivého přístupu ke gastronomii. Optimální čistota a dokonalá péče o prádlo jsou rozhodující předpoklady pohostinnosti v gastronomických provozech. Vhodné kapacity přístrojů pro všechny potřeby současně zaručují maximální hospodárnost.

Více informací o "Perfektní přístroje pro všední pracovní den"

Reference

Host na prvním místě

V kouzelném prostředí Nízkých Tater na jižní straně Chopku provozuje už téměř třicet let čtyřhvězdičkový Hotel Partizán rodina Kičových (dnes už v druhé generaci). O hotel s kapacitou 270 lůžek se stará každý den více než 100 zaměstnanců. Wellness & kongres rezort je známý svými špičkovými ubytovacími, gastronomickými a sportovními službami, a proto obsazuje přední příčky v hodnoceních hotelových služeb na Slovensku.

Více informací o "Host na prvním místě"

Tatry s šarmem a noblesou

Jeden z nejkrásnějších hotelů ve slovenských Tatrách začal psát svůj příběh již v 90. letech 19. století. Autorem původní hrázděné neorenesanční stavby je architekt Gedeon Majunke. Zlatou éru zažíval Hotel Lomnica ve 20. a 30. letech 20. století, kdy se Tatranská Lomnice stala centrem regionálního společenského a kulturního života s častými návštěvami domácích i zahraničních státníků a významných osobností.

Více informací o "Tatry s šarmem a noblesou"

Luxus nejen pro sportovce

Multifunkční resort x-bionic® sphere ve slovenském Šamoríně představuje ideální místo nejen pro profesionální sportovce, ale také pro rodiny s dětmi a milovníky wellness. Více než 100 hektarů plochy nabízí profesionální podmínky pro trénink 27 olympijských sportů. Nachází se zde také jedno z nejmodernějších a největších olympijských jezdeckých center, moderní atletické středisko, prvotřídní X-BIONIC® HOTEL nebo špičkové kongresové centrum.

Více informací o "Luxus nejen pro sportovce"