Řešení pro Restaurace

Perfektní přístroje pro všední pracovní den

Opravdu zářivé výkony

Dokonalá čistota by měla být v gastronomii samozřejmostí. Myčky a pračky Miele Professional zaručují nejlepší výsledky při nízkých nákladech. Rychlé a hygienické.
Průmyslové myčky Miele s tankovým mycím systémem pracují velice rychle, hospodárně a jsou stále připravené k provozu. Krátké programy a jednoduchá obsluha umožňují umytí velkého množství nádobí. Jsou dokonalým řešením, když jde v hoteliérství a gastronomii o perfektní čistotu v co nejkratší době.
Čisté ubrusy a ubrousky jsou důležité známky pečlivého přístupu ke gastronomii. Optimální čistota a dokonalá péče o prádlo jsou rozhodující předpoklady pohostinnosti v gastronomických provozech. Vhodné kapacity přístrojů pro všechny potřeby současně zaručují maximální hospodárnost.

Více informací o "Perfektní přístroje pro všední pracovní den"

Reference

Tatry s šarmem a noblesou 

Jeden z nejkrásnějších hotelů ve slovenských Tatrách začal psát svůj příběh již v 90. letech 19. století. Autorem původní hrázděné neorenesanční stavby je architekt Gedeon Majunke. Zlatou éru zažíval Hotel Lomnica ve 20. a 30. letech 20. století, kdy se Tatranská Lomnice stala centrem regionálního společenského a kulturního života s častými návštěvami domácích i zahraničních státníků a významných osobností.

Více informací o "Tatry s šarmem a noblesou "

Luxus nejen pro sportovce 

Multifunkční resort x-bionic® sphere ve slovenském Šamoríně představuje ideální místo nejen pro profesionální sportovce, ale také pro rodiny s dětmi a milovníky wellness. Více než 100 hektarů plochy nabízí profesionální podmínky pro trénink 27 olympijských sportů. Nachází se zde také jedno z nejmodernějších a největších olympijských jezdeckých center, moderní atletické středisko, prvotřídní X-BIONIC® HOTEL nebo špičkové kongresové centrum. 

Více informací o "Luxus nejen pro sportovce "

Za krásami Podpolaní 

 Jezdecký a sportovně rekreační areál Masarykov dvor leží v romantickém kraji pod slovenskou Poľanou. V oblasti, která byla v průběhu věků vyhledávanou inspirací mnoha umělcům, si návštěvníci i dnes mohou užívat majestátnost rozlehlých lesů, půvab horských luk, dravé řeky i divoká zvířata. V areálu, stavícím na nejlepších tradicích rodného kraje, je potěšením relaxovat, sportovat či ochutnávat místní speciality.

Více informací o "Za krásami Podpolaní "