PWD86

Řada přístrojů PWD 86

Inovace při přípravě instrumentária

Nejvyšší kvalita a patentované funkce nových přístrojů řady PWD 86 zajišťují vynikající výsledky při přípravě chirurgického instrumentária.

Made by Miele.

Ke kontaktu

Přednosti

PowerPulseCleaning

Údržba dutého instrumentária pouze pomocí vysokého tlaku nevede k intenzivnímu vyčištění vnitřních stěn nástrojů. Na základě mnoha testů provedených v laboratořích společnosti Miele, byla pro dosažení nejlepších výsledků čištění vyvinuta jedinečná technologie PowerPulseCleaning. Poznávacím znamením této inovativní technologie je kontinuální proud vody, který není přerušován díky pravidelným impulzům stlačeného vzduchu. Pomocí takto zesílené účinnosti vody následuje výrazně kvalitnější mechanické čistění také na vnitřních stěnách, ohybech a spojích připravovaného instrumentária.

Účinnost & udržitelnost

Kombinace oběhového čerpadla s variabilními otáčkami, modulárního systému uložení a recyklace vody zabezpečuje mimořádně dobré výsledky čištění a současně výrazně redukuje spotřebu vody a energií. 

Effizientes Trocknungssystem

Efektivní systém sušení

Systém sušení se dvěma ventilátory, ohřevem a filtrem HEPA-14 byl vyvinut pro zkrácení procesních časů a zlepšení kvality sušení. Filtr se nachází bezprostředně před komorou, takže lze bezpečně vyfiltrovat částečky nečistot ze vzduchu a topných těles. 

Adaptiver Wassereinlauf

Adaptivní přítok vody

Adaptivní přívod vody umožňuje přizpůsobení množství vody druhu mytých předmětů, jejich počtu a fázi přípravného procesu (čištění, mytí, dezinfekce). Přívod vody uzpůsobený specifickým fázím programu a teplotě vody je mimořádně efektivní a optimalizovaný pro rychlou přípravu jednotlivých šarží. 

Drehzahlvariable Pumpe

Variabilní oběhové čerpadlo

Oběhové čerpadlo s variabilními otáčkami umožňuje přizpůsobení tlaku vody a průtoku podle specifického osazení a aktuální fáze programu (čištění, mytí, dezinfekce). Druhé čerpadlo slouží výhradně pro ostřikovací ramena přístroje.

Dampfkondensator mit Wärmerückgewinnung

Kondenzátor páry se zpětným získáváním tepla

Kondenzátor páry absorbuje teplo během fáze sušení, aby předehřál vodu pro závěrečný oplach pro následující program. Vstupní voda se také používá jako chladivo a šetří tak nejen energii na vytápění, ale také až 50% chladicí vody na šarži.

Energie- und Wasserrecycling

Recyklace vody a energie

K dispozici je několik typů nádrží:

 • Předehřívací nádrž pro zkrácení času šarží pomocí ohřevu závěrečného oplachu
 • Recyklační nádrž pro opětovné použití závěrečné oplachovací vody v následujícím programu
 • Kombinovaná nádrž spojuje obě funkce v přístroji širokém 900 mm
Kurze Programmlaufzeit

Krátké programy

Krátké programy zaručují i při různém osazení optimální výsledky čištění a dezinfekce a současně také úspory energií, vody a chemie.

Flexibilita & kontrola

Moduly určené pro různé účely lze snadno vložit do základních košů. Kombinace košů a modulů je automaticky rozpoznána pomocí RFID a následně je spuštěn odpovídající program přípravy. Tak je vždy zaručen optimální čisticí a dezinfekční výkon při efektivní délce programů a minimální spotřebě zdrojů.

Tento patentovaný flexibilní systém byl vytvořen exkluzivně společností Miele. 

Reinigungsleistung

Optimální výsledky čištění

Optimálně sladěné úložné koše a moduly určené pro různé použití zaručují společně s technologií PowerPulseCleaning perfektní výsledky. 

Reduzierter Einsatz von Wasser, Energie & Chemie

Redukované množství vody, energie & chemie

Kombinace flexibilního přívodu vody, recyklačního systému a optimalizovaného oběhu vody zabezpečuje efektivní proces čištění a dezinfekce. 

Platzsparendes Konzept

Úsporný koncept

Pouze několik základních košů a modulů postačuje ke kvalitní přípravě různého instrumentária a redukuje tak požadavky na prostor v odděleních centrální sterilizace.

Obsáhlé informace & uživatelská přívětivost

Kombinace velkého dotykového a barevného displeje s intuitivním ovládáním, RFID identifikací a automatickým rozpoznáním košů zabezpečuje nejvyšší bezpečnost a uživatelskou přívětivost.

Bediendisplay

Velký ovládací panel

Rozměrné 7''dotykové barevné displeje na obou stranách přístroje zajišťují dobrý přehled a snadnou obsluhu. Pokyny a zobrazení na provozním panelu jsou intuitivní a rychle umožňují rozpoznat stav přístroje. Ovládání současně nabízí plnou flexibilitu a maximální výkon. 

RFID-Beladungserkennung und –Identifikation

RFID-detekce a identifikace košů

Individuální konfigurace košů je zařízením automaticky rozpoznána pomocí RFID a následně snadno a bezpečně připravena pomocí programu k tomu určenému.

Alternativně lze pro registraci pomocí čísla PIN použít technologii RFID také v kombinaci s čipovými kartami pro snadné přihlášení uživatele.

Spülkammerbeleuchtung

Osvětlení mycí komory

Díky trojbarevnému osvětlení mycí komory je okamžitě rozpoznatelný stav přístroje i z větší vzdálenosti.

Inteligentní design & spolehlivost

Inovativní a maximálně precizní design je základem pro hygienické výsledky čištění a rychlý průběh práce.

Hygienisches Design

Hygienický design

Nakloněné plochy v kombinaci se zaoblenými rohy a hranami redukují oblasti, ve kterých mohou zbytky vody způsobit rozšíření baktérií. 

Roboter-Schweißtechnik

Technologie robotického svařování

Mycí komory z vysoce kvalitní oceli 1.4404/316L jsou vyráběny maximálně precizní technologií laserového robotického svařování. Tento postup garantuje nejlepší možnou přesnost a kvalitu mycího prostoru.

Intelligenter Wasserablauffilter

Inteligentní filtr odpadní vody

Jemný odpadní filtr má oka o velikosti pouhých 0,2 mm, takže zachytí i ty nejmenší částečky z mycí lázně. To zabezpečuje vysokou bezpečnost pro přípravu dutého instrumentária.

Přehled přístrojů

PWD 8626

 • Užitný objem komory: 351 l
 • Max. počet DIN 1/1 sítových misek: 18
 • Vnější rozměry [ŠxVxH]: 900 mm x 2495 mm x 990 mm
 • Kombinovaná nádrž (funkce recyklace a předehřívání)
 • Lze vložit kanystry: 4 x 5 l nebo 2 x 5 l + 1 x 10 l
PWD 86 Prospekt

PWD 8628

 • Užitný objem komory: 351 l
 • Max. počet DIN 1/1 sítových misek: 18
 • Vnější rozměry [ŠxVxH]: 1150 mm x 2495 mm x 990 mm
 • Předehřívací a/nebo recyklační nádrž
 • Lze vložit kanystry: 4 x 10 l
PWD 86 Prospekt

Systém zavážení a vyvážení

Pro plynulý a bezproblémový chod oddělení centrální sterilizace jsou k dispozici přepravní vozíky a automatické systémy pro zavážení a vyvážení čištěných předmětů. 

Příslušenství

Celá řada flexibilních úložných košů a modulů poskytuje prostor k bezpečnému uložení instrumentária z různých oblastí použití. 

PWD 86 Příslušenství

Media

Aktuálně ke stažení

Zde najdete ke stažení aktuální prospekt s podrobnými informacemi.

Prospekt PWD 86Příslušenství PWD 86

Kontakt

Kontaktujte nás

Máte otázky nebo potřebujete další informace k našim produktům?

Prosím, využijte náš kontaktní formulář a pošlete nám email nebo nám jednoduše zavolejte.

Ke kontaktnímu formulářiKe kontaktům