Příslušenství pro myčky

Řešení pro Příslušenství pro myčky

Perfektní řešení pro vaši umývárnu nádobí

Příslušenství pro optimální chod umývárny nádobí

Správné příslušenství usnadňuje každodenní práci. Takto zajišťuje sokl
například optimální ergonomickou manipulaci při nakládání a vykládání nádobí ze zařízení. Perfektní dávkování zajišťují dávkovací systémy. Pro dosažení nejlepších výsledků mytí a bezpečného uložení je myté nádobí optimálně fixované v koších a nástavcích.
Toto i další originální příslušenství Miele bylo vyvinuto speciálně pro přístroje Miele tak, aby byly zaručeny ty nejlepší výsledky.

Profesionální technika pro profesionální požadavky

Technologie na nejvyšší úrovni

Díky inovativní robustní profesionální technice a díky programům přizpůsobeným umývanému nádobí, které dalece převyšují požadavky kladené na běžné domácí nádobí, jsou myčky nádobí Miele Professional určeny k profesionálnímu využití. Celá řada možností připojení a výkonná topná tělesa zajišťují rychlé programy při optimálních výsledcích mytí a maximální hospodárnosti. Dávkovací moduly zaručují efektivní využívání čisticích a lešticích prostředků, zatímco systémy úpravy vody optimalizují výsledek mytí.

Univerzální možnosti použití

Flexibilní možnosti instalace a vestavby

Perfektní možnost podstavby do kuchyňských linek: Profesionální myčky s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu lze snadno integrovat do kuchyňských linek. Rozsáhlé příslušenství umožňuje široké přizpůsobení každé situaci a přestavbu na volně stojící provedení.

Hygiena na velmi vysoké úrovni

Systém mytí s přívodem čerstvé vody do každé fáze

Myčky nádobí se systémem přívodu čerstvé vody do každé fáze programu provedou po každé fázi mytí výměnu vody. Následně dojde k důkladnému oplachu vodou při teplotě upravené pro myté předměty. Tato metoda zajistí perfektní výsledky mytí a vysoký hygienický standard, který značně převyšuje požadavky na běžné profesionální myčky nádobí. Přitom se myčky nádobí Miele Professional se systémem přívodu čerstvé vody do každé fáze programu vyznačují maximální hospodárností a krátkými programy. Při až 40 mycích cyklech za den pracují hospodárněji než tankové myčky.

Vyvinuto pro nejlepší výsledky

Inovace na nejvyšší úrovni

Již déle než 120 let nás vede naše motto „Immer Besser” (Vždy lepší) k tomu, abychom pro vás hledali jedinečná řešení. Díky tomu je inovační potenciál značky Miele synonymem praktických produktů, které se vyznačují maximální hospodárností a perfektními výsledky. Inženýři Miele Professional investují spoustu času a energie do vývoje inovativních vlastností přístroje, které vám usnadní každodenní práci. Kromě perfektních výsledků čištění zaručuje například systém mytí s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu vysoký hygienický standard při současném mytí na dvou úrovních.