Nové tankové myčky – Pouhý dotyk stačí a nádobí je čisté.

Nové tankové myčky

Pouhý dotyk stačí a nádobí je dokonale čisté

Objevte nové podstolové tankové myčky s intuitivním plně dotykovým displejem pro optimální komfort ovládání a flexibilitu - při nejvyšší efektivitě a hospodárnosti.

K tankovým myčkám

Přednosti

Vysoce komfortní obsluha

Ovládání se podobá ovládání chytrého telefonu a je velice jednoduché. Každodenní pracovní proces funguje díky pohodlnému ovládání jedním knoflíkem. Barevná indikace zbývající doby programu vás i na dálku informuje o aktuálním stavu a průběhu programu. V případě potřeby můžete přes displej vyhledávat další informace a upravovat nastavení. Displej lze bez problému ovládat i v rukavicích.

Úsporně a účinně

S novými tankovými myčkami lze ve srovnání s předchozí řadou ušetřit 15 až 25 % vody. Úspora zdrojů je dosažena díky inovativnímu ostřikovacímu ramenu s optimalizací proudu a vylepšenými tryskami pro závěrečný oplach. To zároveň snižuje i spotřebu energie a chemie, což se pozitivně projeví na provozních nákladech vaší myčky nádobí.

Perfektní výsledky

Nové tankové myčky nádobí Miele Professional mají specifické programy pro všechny druhy nádobí a pro každý stupeň znečištění. Všechny důležité parametry, např. doba mytí, teplota a oplachovací tlak, jsou pečlivě vyladěny a kromě toho se dají individuálně přizpůsobit. Tak se křehké skleničky na sekt vyčistí stejně spolehlivě a šetrně jako talíře s přischlými zbytky jídel.

Různé varianty dávkování

Ať už jsou prostorové podmínky na místě jakékoliv, nové tankové myčky jsou vždy připraveny pro optimální způsob dávkování. Nabídka zahrnuje podle modelu jak varianty vybavené interními dávkovacími čerpadly a nasávacími trubicemi pro externí zásobníky na čisticí prostředky, tak i varianty s interními zásobníky a dávkovacími čerpadly – ideální pro místa bez možnosti instalace externích zásobníků.

Obory

Řešení pro každý obor

Nezáleží v jakém oboru - Každý, kdo se musí při každodenní práci spolehnout na čisté nádobí a lesklé sklenice, potřebuje vysoce výkonné systémové řešení pro rychlé a dokonalé výsledky mytí.

Miele PTD

Restaurace a bary

Naleštěné sklenice jsou vývěsním štítem každého gastronomického provozu a přispívají k tomu, aby se u vás hosté cítili dobře a rádi se k vám vraceli. 

K produktům
Miele PTD

Catering a veřejné stravování

Perfektně čisté nádobí obratem ruky také ve špičce - díky mimořádně rychlým programům a šetrnosti k mytým předmětům.

K produktům
Miele PTD

Živnostenské provozy

Pekárna, kavárna nebo řeznictví – tankové myčky Miele s extra hlubokým mycím prostorem jsou vhodné mytí objemných předmětů jako např. podnosů nebo přepravek.

K produktům
Miele PTD

Penziony

Intuitivní ovládání a krátké programy tankových myček Miele přesně odpovídá požadavkům penzionů. 

K produktům

Přehled produktů

Myčka sklenic – PTD 701

PTD 701 je mezi tankovými myčkami specialistou na mytí sklenic. Přístroj zaručuje brilantní výsledky a svojí kompaktní formou je perfektní pro použití v oblasti výčepu. Přesvědčí nejkratším programem v délce 47 sekund a maximálním čisticím výkonem až 1.532 sklenic za hodinu. 

K myčce PTD 701

Myčka pro bistro – PTD 702

PTD 702 lze univerzálně použít - pro mytí sklenic, talířů nebo ostatního nádobí. Na základě nízké výšky lze přístroj umístit jako podstavný např. do oblasti výčepu. Nejkratší program trvá pouhých 55 sekund. Maximální čisticí výkon je až 3.234 sklenic nebo 882 talířů za hodinu.

K myčce PTD 702

Univerzální myčka – PTD 703

PTD 703 je univerzální myčka nádobí vhodná pro použití všude tam, kde je potřeba v co nejkratším čase umýt velké množství nádobí. Přístroj přesvědčí díky specifickým programům a vynikajícím výsledků čištění nádobí, hrnců, sklenic nebo příborů. Nejkratší program trvá jen 55 sekund a zajišťuje maximální čištění až 1.188 talířů za hodinu. 

K myčce PTD 703

Myčka na podnosy – PTD 704

PTD 704 je díky extra hlubokému mycímu prostoru mimořádně vhodná pro mytí objemného nádobí např. podnosů nebo přepravek. Přístroj přesvědčí nejkratším programem v délce 55 sekund a maximálním čisticím výkonem 1.188 talířů za hodinu.

K myčce PTD 704

Příslušenství

Příslušenství pro optimální chod kuchyně

Mimořádně široká nabídka košů a nástavců umožňuje efektivní a bezpečné uložení předmětů v myčce. K optimálním výsledkům čištění přispívá také nekomplikovaná příprava vody a nejrůznější podstavce, které dovolují snadnou integraci do pracovního procesu. 

K produktům

Ke stažení

Ke stažení

Zde naleznete ke stažení aktuální materiály k novým tankovým myčkám

Prospekt

Kontakt

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás

Máte dotazy nebo potřebujete další informace k našim produktům?

Použijte prosím kontaktní formulář nebo nám pošlete email.

Obchodní partneři Miele Professional v okolí vašeho bydliště vám také rádi pomohou.

Kontaktní formulářVyhledání prodejce

Kontaktujte nás

Abychom Vám mohli nabídnout co nejlepší služby, chceme Vás poprosit o vyplnění Vašich osobních údajů (políčka označená hvězdičkou (*) jsou povinná). Váš požadavek zpracujeme a zodpovíme tak rychle, jak jen to bude možné.

Předmět*

Specifikujte prosím svůj požadavek

Prosím, uveďte v následujícím poli modelové označení přístroje, např. PW 6065.

Vaše zpráva*

Osobní údaje

Oslovení*

Titul

Příjmení*

Jméno

Firma

Ulice

č.p.

Místo

PSČ

Telefon*

Mobilní telefon

E-mail*

Souhlasím s tím, aby společnost Miele, spol. s r.o. zapracovala údaje uvedené v tomto registračním formuláři do svého informačního systému k marketingovým účelům a tento informační systém provozovala na dobu neurčitou pro svoji potřebu ve smyslu zákona číslo 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osoba, která vyplnila tento registrační formulář, má právo přístupu k vlastním osobním údajům, jakož i další práva stanovená v §21 uvedeného zákona. Společnost Miele, spol. s r. o. ručí za bezpečnost údajů v informačním systému, ve smyslu uvedeného zákona.


*povinné údaje