Nové pračky s kapacitou náplně 10-20 kg

Benchmark Machines

Pračkami Performance a Performance Plus stanovuje Miele nově měřítko v profesionální péči o prádlo: Maximální energetická účinnost, perfektní výkon při praní, nejvyšší možný komfort obsluhy a nekompromisní kvalita výrobků.

Zjistěte více

Přednosti

Automatický zámek dvířek

Stačí lehké přitlačení dvířek. Při spuštění pracího programu se dvířka samovolně uzamknou. Po ukončení programu následuje automatické otevření dvířek.

Prohlédnout video

Inovativní prací vana

Díky nové geometrii prací vany je buben umístěn mimořádně těsně v prací vaně, v její prohlubni jsou ponořena topná tělesa. To umožňuje velmi nízkou hladinu prací lázně a přináší značné úspory vody a elektřiny.

Prohlédnout video

Patentovaný voštinový buben 2.0

Sprchovací žebra voštinového bubnu odebírají během procesu praní vodu směrem nahoru. Díky novému uspořádání otvorů ve sprchovacích žebrech "osprchují" takto textilie a zajistí jejich intenzivní provlhčení. Struktura voštinového bubnu Miele umožňuje jemné klouzání prádla po vodním filmu.

Prohlédnout video

Patentovaný systém zdvojených pružin

Vysoce účinný systém tlumičů se dvěma vzájemně nezávislými pružinami a dalšími tlumiči výrazně zvyšuje stabilitu pračky. Díky tomu jsou minimalizovány vibrace působící na podlahu během procesu odstřeďování.

Prohlédnout video

Kompaktní vnější rozměry

Pračka projde bez demontáže přídavných dílů skrz standardní dveře s max. šířkou 800 resp. 900 mm. Pod integrovaný sokl pračky lze zasunout zvedací vozík a pomocí něj lze přístroj snadno a bezpečně transportovat.

Prohlédnout video

Výkon

Vysoký výkon odstřeďování

Mimořádná kvalita produktu praček Miele umožňuje fázi odstřeďování s vysokým g-Faktorem. Zbytkovou vlhkost prádla tak lze snížit na minimum a v následném procesu sušení uspořit cennou energii.

Prohlédnout video

Krátké programy

S dobou trvání programu pouhých 45 minut v programu "Barevné 60 °C" při připojení teplé vody lze vyprat za jeden pracovní den velké množství prádla.

Energetická účinnost

Méně vody, méně elektrické energie

U praček Performance Plus se podařilo v porovnání s předchozí generací – konstrukční řada PW 6xx7 – snížit spotřebu vody o 20 % a spotřebu energie o 30 %. Efektivně potřebují pračky PW 811, PW 814 a PW 818 v programu "Barevné 60 °C" v případě přípojky na teplou vodu pouze 6,9 litrů vody a jen 0,06 kWh proudu na jeden kilogram prádla.

Vážicí sokl (volitelně)

Pračka může být dodatečně postavena na sokl s vážícími senzory. Vážící senzory zjistí přesnou hmotnost naplněného množství prádla a ve spojení s řízením Profitronic M se potom přivádí do pracího procesu optimální množství vody.

Produkty

Pračky řady Performance

  • Kapacita náplně 13-14 kg a 18-20 kg
  • Řídicí jednotka Profitronic D se stálými programy
  • Pro cílové skupiny specifické varianty přístrojů pro úklidové firmy (MOPSTAR), použití Selfservice a Sluice
  • g-Faktor 360
  • Druh ohřevu - elektricky

Pračky konstrukční řady Performance Plus

  • Kapacita náplně 11-12 kg, 14-16 kg a 18-20 kg
  • Volně programovatelná řídicí jednotka Profitronic M se všemi programy specifickými pro cílové skupiny
  • g-Faktor 460
  • Varianty ohřevu elektricky, parou nebo horkou vodou

Videa

Benchmark Machines při používání

Prohlédnout video

Přednosti Benchmark Machines

Prohlédnout video

Benchmark Machines – Teaser

Prohlédnout video

Prospekty

Prospekty

Zde si můžete stáhnout aktuální prospekty s podrobnými informacemi k Benchmark Machines:

Opravdová inovace: The Benchmark MachinesŘada profesionálních praček MOPSTAR pro úklidové textilie