Offshore & petrochemický průmysl

Zkonstruováno pro náročný pracovní den

Už více než 50 let vyvíjí Miele přístroje pro zákazníky na volném moři, vnitrozemských vodách i na řekách. Jachty, výletní lodě, nákladní lodě a ropné plošiny důvěřují příslovečné kvalitě značky Miele, našim speciálním námořním modelům, průmyslové prádelenské technice a myčkám Miele Professional.
Offshore
Drsné pracovní podmínky na ropných plošinách představují nejvyšší nároky na materiál i člověka. Spolehlivost, rychlost a hospodárnost jsou zde nezbytné.

S přístroji Miele Professional máte k dispozici kvalitní, výkonné a spolehlivé pračky.
Počínaje Malými obry s hmotností náplně 6,5 kg po pračky a sušičky na 32 kg – přístroje Miele Professional vždy splní vaše očekávání. Jedno mají společné – jsou koncipovány na nejvyšší zátěž a díky krátkým programům budete mít prádlo hned zase k dispozici.

Díky inovativním speciálním programům si naše pračky poradí i s tou nejodolnější špínou, například se skvrnami od oleje. Prací technika Miele Professional se už mnoho let používá na mnoha lodích a ropných plošinách.
Miele Professional – Na světových mořích jako doma
Miele je celosvětově proslulá značka prémiových domácích spotřebičů a produktů pro profesionální použití.

Díky individuálně nastavitelným a krátkým pracím programům se pračky Miele hodí zejména pro lodní dopravu. Vedle již příslovečné spolehlivosti se naše přístroje vyznačují různými variantami napětí pro lodní dopravu a vynikající hospodárností.

Navíc lze přístroje pro péči o prádlo bez problému připojit na inkasní systémy, takže je možné jejich používání správně vyúčtovat.
Vybavení závislé na modelu – obrázky slouží jako příklad(y) pro vysvětlení