Dokonalá péče o prádlo

Náročné úkoly představují vysoké nároky na techniku strojů a postupy čištění. Profesionální přístroje ze sortimentu výrobků Miele nabízejí technicky dokonalé řešení s optimální hospodárností. Průmyslové pračky Miele už vytyčily výkonnostní standardy v různých oblastech použití, například i co se týká speciálních požadavků textilního čištění.
Velmi úsporná péče o textil
Profesionální služby pro spokojené zákazníky a hosty – výhoda, kterou nabízí systém WetCare pro mnoho oblastí použití, v čistírnách oděvů a průmyslových prádelnách nebo v hotelech a pečovatelských domech či domovech pro seniory. Všude tu platí: Díky systému WetCare bude "oblíbený kousek oblečení" ošetřen optimálně.

Už jen kvůli čerstvé a příjemné vůni textilií čištěných vodou, která podporuje příjemný pocit a pohodlné nošení, se stále víc zákazníků rozhoduje pro řešení WetCare – pro uživatele dobrý důvod k rozšíření nabídky a poskytování další služby mokrého čištění.

I zaměstnanci mnoha čistíren si cení příjemného klimatu v místnosti při mokrém čištění. Když jsou čištění a závěrečná úprava vzájemně sladěné, je systém WetCare prostě nejlepší.
WetCare mokré čištění pro mnoho druhů textilií
Výhoda mokrého čištění WetCare spočívá v kompatibilitě s mnoha druhy textilií.
Je tak totiž možné čistit nejrůznější textilie:

- přírodní vlákna, jako mohér, bavlna, kašmír, len, hedvábí, střižní vlna
- umělá vlákna, jako viskóza a acetát
- syntetická vlákna, jako akryl, polyester, sympatex (R), GoreTex (R) apod.
- kožené oblečení
- vysoce citlivá vlákna
Vybavení závislé na modelu – obrázky slouží jako příklad(y) pro vysvětlení