Nejrůznější druhy prádla

Džíny, povlečení, hedvábné blůzky nebo ručníky – prádlo obyvatel domu je stejně různorodé, jako obyvatelé sami. Snadno volitelné speciální programy a krátké doby jejich průběhu mají vynikající výsledky a znamenají rychlou použitelnost pračky pro další várku prádla. V kombinaci s platebním systémem a dávkovacími zařízeními představují produkty Miele Professional pro vaše nájemníky skutečnou přidanou hodnotu.
appWash PAY: provedeme za vás vyúčtování
Provozujete sklepní nebo domovní prádelnu? V domě pro studenty nebo v bytovém domě?
Se službou appWash PAY přenesete i toto místo do doby digitalizace.S aplikací appWash od Miele si mohou vaši uživatelé pohodlně rezervovat přístroje a platit online – kreditní kartou, přes PayPal nebo prostřednictvím plateb SEPA.S webovým portálem appWash connect získáte přehled o všech přístrojích ve všech prádelnách – kdykoliv a odkudkoliv.
My se staráme o tyto aplikace, poskytujeme možnost využít různé platební metody, provádíme vyúčtování vašich uživatelů a na konci měsíce vám převedeme váš obrat.
appWash RELAX: postaráme se za vás o provoz
Chcete se věnovat svým ústředním kompetencím? Provoz ve sklepní nebo v domovní prádelně vám jen přidělává práci?
Se službou appWash RELAX předáte veškeré starosti o provoz nám.
My dodáme vše – od přístrojů až po uživatelskou aplikaci appWash od Miele. Nepotřebujete tak žádné investice a ani nebudete mít žádné náklady na průběžnou údržbu a opravy.
Postaráme se o přímé vyúčtování uživatelů a všechny požadavky.
Vybavení závislé na modelu – obrázky slouží jako příklad(y) pro vysvětlení