Hotely, penziony, Bed & Breakfast

Vždy čisté prádlo a zářící nádobí

Vaše naprostá profesionalita je vyžadována každý den. A to s ohledem na ekonomická rozhodnutí i na zcela praktickou snahu o vybranou pohostinnost. Nekompromisní čistota a hygiena jsou proto základními pilíři. Předpokladem je nejen hladký průběh procesů přípravy sklenic a nádobí v kuchyni a na baru, ale především také procesů péče o prádlo. Miele Professional si v oblasti péče o nádobí i o textilie vybudovala vynikající pověst.
Blýskněte se s Miele Professional
Nabídněte svým hostům perfektní pohostinnost s PG 8058 BRILLIANT od Miele Professional. Profesionální mytí skla a příborů je nyní k dostání v sadě se systémem částečného nebo úplného odsolování.
Vedle perfektního mytí skla a příborů, které nevyžaduje žádné další ruční leštění, se PG 8058 BRILLIANT skvěle hodí i pro mytí nádobí.
Díky flexibilním možnostem použití je tento přístroj známý také pod názvem "Allrounder".
Jedinečný systém mytí s přívodem čerstvé vody
Jako žádný jiný mycí systém zaručuje systém mytí s přívodem čerstvé vody do každé fáze programu konstantně vysokou kvalitu mytí po celou provozní dobu.

Tankové průchozí myčky Miele
Perfektně umyté nádobí a příbory při značně snížených nákladech na energie: To umožňují tankové průchozí myčky Miele Professional. Čtyři standardní a další čtyři "Eco"-varianty jsou vybavené novým čisticím a filtračním systémem a umožňují šetřit zdroje na celé čáře – například už generováním tepla. Úsporná spotřeba energie, krátké programy a nejlepší výsledky mytí zde patří dohromady.

Čtyři "Eco" varianty řady modelů "PG 8172" jsou vybaveny výměníkem tepla z odpadního vzduchu. Tak můžete ušetřit navíc až 20 procent nákladů za proud. Díky tomuto potenciálu úspor se může investice do "Eco" výbavy navrátit už za tři roky. "Eco" varianty navíc zajišťují, že je do okolí odváděno méně horkého vzduchu a klima v místnosti se tak výrazně zlepší.
Příprava vody – pro perfektní výsledky mytí
Právě při mytí skla a příborů je složení vody rozhodující pro výsledek mytí. Vodovodní voda má většinou dobrou kvalitu, její chemické složení však může být různé.

Ve vodě obsažené tvrdicí složky, jako vápník a hořčík, zanechávají na sklenicích a příborech nehezké povlaky a skvrny. Pro optimální výsledky proto zpravidla doporučujeme částečnou nebo úplnou demineralizaci vody.

Výsledkem jsou zářivé sklenice a příbory beze skvrn – zcela bez dolešťování!
Částečná a úplná demineralizace
Částečná demineralizace:
Při částečné demineralizaci se z vody odstraňují složky, které způsobují usazování vodního kamene. Díky výměně iontů dochází ke snižování obsahu minerálů ve vodě. Výsledek: Mytí téměř bez usazenin.

Úplná demineralizace:
Při úplné demineralizaci dochází k odstranění všech solí a minerálů z vody. Obsah soli ve vodě se blíží "nule". Sklo i příbory se oplachují bez usazenin. Následné dolešťování už není nutné.
Vybavení závislé na modelu – obrázky slouží jako příklad(y) pro vysvětlení