Pračky a sušičky nové generace Benchmark

V dokonalé rovnováze

Tep je klidný. Smysly zostřené. Od teď se počítá jen příští krok.

Slacklineři musí uvést svoji ctižádost, techniku a intuici do absolutní rovnováhy, aby posunuli hranice možného. Jejich touha po vrcholných výkonech je výrazem čiré důvěry ve vlastní schopnosti – a výsledkem maximální přesnosti. Každý pohyb vychází z nitra, každý krok je důležitý. Materiály, nastavení, postupy: všechny detaily jsou perfektně sladěné. Veškerá koncentrace se zaměřuje na dokonalou rovnováhu.

Nové pračky Benchmark

Pračky Benchmark jsou díky příslovečné kvalitě Miele dimenzovány na 30 000 provozních hodin maximálního výkonu. Intuitivní ovládání a individuální nastavení zefektivňují procesy a poskytují uživateli maximální bezpečnost. Programové balíčky přesně přizpůsobené pro základní a speciální použití s krátkými programy zajišťují vynikající výsledky při minimálním využití zdrojů. Ve spojení s digitálními rozhraními a novými technologiemi se Benchmark stává optimálně vyváženým řešením pro mnoho cyklů s velkým množstvím prádla za den.

Specializované programy praní a sušení

Cílem jsou optimálně koordinované procesy. Přesně přizpůsobené procesní parametry zajistí i u speciálního použití a krátkých programů vynikající výsledky.

Jde o techniku, intuici a přesnost.

Někteří slacklineři trénují se zavřenýma očima, aby si rozšířili hranice vlastní výkonnosti. Věříme, že každý podnik dokáže posouvat měřítka, když jsou technologie sladěné a procesy přesně koordinované. Přístroje Benchmark s možností propojení zajišťují díky intuitivní obsluze, speciálním programům s možností individuálních úprav a optimalizované uživatelské technice perfektní vyváženost mezi kvalitním vypráním, bezpečnou obsluhou a hospodárností.

Nový design rukojeti

Automatický zámek dvířek OneFingerTouch

Díky elektromotorickému systému zavírání OneFingerTouch lze otvor dvířek o velikosti 415 mm pohodlně otvírat a zavírat špičkou prstu. Automatický zámek dvířek se aktivuje a deaktivuje lehkým stisknutím a zaručuje tak snadnou a pohodlnou obsluhu. Díky novému designu rukojeti s prvkem charakterizujícím tuto kolekci je zacházení nyní dokonce ještě intuitivnější a absolutně bezpečné. Systém se odjistí až po konci programu, aby byla zajištěna co nejvyšší bezpečnost uživatele při provozu.

Rovnováhu je možné natrénovat

Nový 3D senzor nevyváženosti

Nový 3D senzor nevyváženosti skenuje pohyby bubnu včetně jeho obsahu ve 3 rozměrech, vyhodnocuje výkonnostní parametry v závislosti na směru a neustále automaticky přizpůsobuje rychlost odstřeďování. Výsledek: velice nízká zbytková vlhkost, která zkracuje programy a šetří energii. Senzor kromě toho zajišťuje i optimální rozložení hmotnosti prádla. To prodlužuje životnost zvlášť silně namáhaných komponent, např. ložisek a pružin, a zajišťuje maximálně klidný chod – především při plném zatížení.

Rovnoměrně provlhčené prádlo

Patentovaný voštinový buben 2.0

Žebra v patentovaném voštinovém bubnu 2.0 prádlo shora osprchují a textilie jsou tak provlhčeny rychleji, rovnoměrněji a účinněji. Na voštinové struktuře bubnu se mezi stěnou bubnu a textiliemi vytvoří tenký vodní film, po kterém prádlo jemně klouže. Výsledek: důkladné a především šetrné vyprání, při kterém si i mimořádně namáhané a choulostivé textilie zachovají trvale svůj tvar.

Systém zdvojených pružin

Optimalizovaný tlumicí systém

Tlumicí systém zdvojených pružin je dimenzován pro maximální trvalá zatížení. Na sobě nezávislé pružiny účinně vyrovnávají působící síly minimalizují vibrace bubnu a zajišťují i při částečném nebo plném naplnění a nejvyšších otáčkách odstřeďování zcela tichý chod a dlouhou životnost.

Dvě různé řady. Stejná špičková kvalita.

Se dvěma řadami přístrojů s různým vybavením a speciálními oborovými řešeními nabízí nové pračky a sušičky Benchmark optimálně přizpůsobená řešení pro jakoukoliv výzvu.
Cenově atraktivní modely PERFORMANCE splní díky mnoha speciálním programům bez námahy všechny standardní požadavky.
Prémiové modely PERFORMANCE PLUS zvládnou díky mnoha speciálním programům a možnostem individuálních úprav i úkoly hodné Herkula.
Obě řady spojuje to stejné – soustavným zdokonalováním Miele opět posouvá měřítka v oblasti péče o prádlo.

Nové sušičky Benchmark

Sušičky Benchmark dosahují i po 20 000 hodinách trvalého zatížení časů sušení na hraně fyzikálních možností – a to při prvotřídní šetrnosti k prádlu.
Kromě nového ovládání a inteligentních rozhraní jsou tu především patentované systémy jako AirRecycling Flex nebo PerfectDry a odolná bezúdržbová technika tím, co zajišťuje na stupeň přesné sušení a posouvá hranice s ohledem na čas programu, šetrnost k prádlu a energetickou spotřebu.

Přesně přizpůsobená oborová řešení

Připraveny na vaši specializaci

Ať už přísné hygienické požadavky, choulostivé druhy textilií, nebo silná znečištění: se speciálními oborovými řešeními, jako je „Mopp-Star“ pro úklid budov nebo „Self-Service“ pro prádelny, Benchmark mistrně zvládne jakoukoliv výzvu. Učiňte další krok.

Optimální využití vzduchu při sušení

AirRecycling Flex

Po výstupu z bubnu obsahuje procesní vzduch ještě velké množství zbytkového tepla. Systém AirRecycling Flex jej využije pro energeticky úspornější a rychlejší sušení bez ohledu na provozní podmínky. Díky dynamickému přenastavování cirkulačního a odtahového vzduchu přivádí systém automaticky optimální část zbytkového tepla do procesu sušení a přizpůsobuje jej podle okolností na místě. Výsledek: rychlejší fáze ohřevu při studeném startu, snížená četnost spínání při teplém startu, delší životnost komponent a samozřejmě rovnoměrné a na stupeň přesné výsledky sušení při nízkých nákladech a kratších programech.

Souhra senzoriky a kinetiky

Systém sušení PerfectDry

Na stupeň přesné sušení díky měření tvrdosti vody. Systém PerfectDry neustále měří zbytkovou vlhkost prádla a vodivost vody k praní a podle aktuální tvrdosti vody přesně přizpůsobuje proces sušení. Zadané zbytkové vlhkosti a perfektního stupně usušení je dosaženo velmi přesně, takže nedochází k nadměrnému nebo nedostatečnému usušení. A to šetří mnoho času, a tím i peněz: personál nemusí čekat na konec programu nebo dokonce znovu zapínat sušičku při vysoké zbytkové vlhkosti prádla.

Maximální využití energie

Technologie tepelného čerpadla

Snadná instalace a nízká spotřeba energie: nové sušičky s tepelným čerpadlem Benchmark pracují s nízkými teplotami procesního vzduchu v uzavřeném okruhu bez odtahového potrubí. Místo toho je odváděné teplo znovu využíváno tepelnými výměníky. Tato promyšlená technologie zajišťuje mimořádně šetrné sušení všech textilií – a spotřebuje přibližně o 60 % energie méně než srovnatelné sušičky s elektrickým ohřevem. Spolu s novým, ekologickým chladivem R134a tak sušička dále přispívá k ochraně životního prostředí.

Bez zahřátí není výkon

Různé druhy ohřevu

Pro nejrůznější požadavky budou i nadále k dispozici různé druhy ohřevu – speciální druhy ohřevu jako plyn, pára nebo horká voda budou do objemu bubnu 500 l včetně pro snadnou instalaci dostupné s jednofázovou přípojkou. Tak Miele zaručuje, že je každý druh ohřevu – elektrický ohřev, plyn, tepelné čerpadlo, pára nebo horká voda, v závislosti na oblasti použití – možné připojit rovnou a bez přestaveb a přístroj tak okamžitě používat.

*Na snímku je vyobrazen parní ohřev

Pokrok techniky nic nezastaví.
Nové pračky Benchmark

Patentované technologie a intuitivní komfort obsluhy zajišťují vynikající výsledky praní při 9 až 20 kg prádla.

Je čas udělat další krok.
Nové sušičky Benchmark

Inovativní systémy a alternativní druhy ohřevu umožňují efektivní procesy sušení při 10 až 44 kg prádla.

Intuitivní ovládání M Touch Pro, M Touch Pro Plus a M Select

Kontrola díky maximální přesnosti. Nové ovládání s barevnými symboly a texty v požadovaném jazyce zaručuje uživatelsky spolehlivou obsluhu.

Nový programovací nástroj

Intuitivně reaguje i na ty nejmenší změny. Můžete si prohlédnout podrobnosti o přístroji a programech a libovolně je přizpůsobit podle individuálních požadavků a použití.

Inteligentní rozhraní

Na čem záleží, je spolehlivé připojení. WiFi, ethernet a nové softwarové nástroje umožňují digitální management praní a připojení k zákaznickým systémům.

Benchmark. Nový milník v péči o prádlo

  • Nový software pro flexibilní přizpůsobení programů
  • Optimalizované procesy pro kratší časy programů
  • Inovativní ovládání pro komfortní obsluhu
  • Inteligentní propojení pro digitální management praní
  • Odolné komponenty pro dlouhou životnost
  • Přesně přizpůsobené speciální programy pro vynikající výsledky
  • Minimální spotřeba vody a energie pro maximální hospodárnost