Tiskové zprávy Miele

Tisková zpráva 04/2014

Opravdová domácí kavárna

Špičkovým baristou snadno a rychle

Pokud dostanete chuť na skvělou kávu, máte většinou dvě možnosti. Buď navštívit svoji oblíbenou kavárnu, což není vždy možné, nebo si vychutnat lahodný nápoj v pohodlí svého domova. Nám všem kávovým požitkářům připravila firma Miele dárek v podobě nových volně stojících kávovarů řady CM6. Ještě aromatičtější chuť, komfortnější ovládání a atraktivnější vzhled jsou poznávacím znamením těchto přístrojů.

Požitek z kávy je příjemnou a často i nedílnou součástí života mnoha z nás. Díky volně stojícím kávovarům CM 6100 a CM 6300 si můžete splnit sen o dokonalé domácí kavárně i vy. S nimi si můžete dopřát šálek skvělé kávy kdykoliv, kdy na ni máte chuť. Oceníte snadné ovládání, snadnou údržbu a skvělé výsledky, díky nimž si vysloužíte obdiv svých přátel.

Přístroje umožňují připravit váš oblíbený nápoj jak ze zrnkové, tak z mleté kávy. Šetrný kuželový mlýnek zaručí rovnoměrné a přesné mletí kávových zrn. Jedním stiskem tlačítka vykouzlíte rázem jakoukoliv kávovou specialitu – espresso, kávu, cappuccino, latte macchiato, café latte, nebo jen horké mléko a mléčnou pěnu. Stejně tak lze díky funkci OneTouch for Two získat dva šálky kávy zároveň. S cappuccinatore snadno připravíte mléko nebo nadýchanou mléčnou pěnu přímo do šálku, sklenice či konvičky. Pro individuální požitek z kávy lze nastavit až čtyři uživatelské profily, nastavit si můžete i stupeň namletí, teplotu a množství vody. O bezkonkurenční komfort se postarají vyhřívané odkládací plochy na předehřátí šálků, výškově nastavitelné trysky, časové funkce nebo snadná údržba – většinu součástí lze mýt v myčce, nerezový povrch CleanSteel je odolnější vůči znečištění a otiskům prstů. I zde se projevuje snaha Miele šetřit energii a tím i vaši peněženku – v Eco módu se přístroj nahřeje až bezprostředně před přípravou nápoje.

K oběma přístrojům navíc nyní obdržíte jako dárek originální sadu dvou šálků na espresso s historickým motivem Miele.

Stáhnout ve formátu PDF

Popis Stáhnout