Tiskové zprávy Miele

Tisková zpráva 03/2014

Myčky Miele Generace 6000 jsou elegantní, úsporné a snadno ovladatelné

Nové myčky nádobí Miele G 6000 z nové Generace 6000 se pyšní elegantním designem, třídou energetické účinnosti A+++ nebo A++, spotřebou vody pouze 6,5 litru v programu Automatika a výborným sušením. Plně integrované přístroje se rovněž vyznačují systémem otevírání dveří „Knock2open“, který umožňuje harmonickou integraci myčky nádobí do kuchyní bez madel.
Design ovládacího panelu zaujme kontinuální nerezovou lištou, která je rovněž designovým pojítkem s ostatními vestavnými spotřebiči Miele nové generace. Panely jsou, v závislosti na modelu, v nerezovém provedení CleanSteel, briliantové bílé, obsidianově černé a havana hnědé.

Špičkové myčky nádobí Miele využívají výhradně čerstvou vodu a spotřebují pouze 6,5 litru v programu „automatika“, a to díky kombinaci profesionálního elektronického čerpadla a systému střídavého mytí. Voda prochází pod různým tlakem střídavě do středního, popřípadě horního a dolního ostřikovacího ramena. To šetří nejen vodu, ale také se stará o důkladné a šetrné umytí nádobí.

Kromě mycích programů mohou být také zvoleny nové funkce „extra suché“ nebo „extra úsporný“. Nový program „čistění přístroje“ vyčistí vnitřek myčky od ulpívajících zbytků nečistot a mastnoty.

U všech myček nádobí s třídou energetické účinnosti A+++ má uživatel díky funkci Eko informace přehled o spotřebě elektřiny a vody. Tato funkce ukáže ještě před spuštěním programu předpokládanou spotřebu vody a energie a zkontroluje skutečné hodnoty po jeho skončení. Nový časovač FlexiTimer s funkcí EcoStart chrání životní prostředí a šetří peníze. Zde si můžete naprogramovat až tři různé sazby za elektřinu – přístroj se automaticky spustí v nejvhodnější čas.

Přístroj je vybaven také zásobníkem soli umístěným ve dvířkách, osvětlením BrilliantLight a nepřekonatelnou 3D příborovou zásuvkou. V mycím programu „extra tichý“ dosahuje hodnota hluku pouhých 38 dB.

Systém otevírání dveří Knock2open, světová novinka přihlášená k patentování, je ideálním řešením pro harmonickou integraci myčky v moderních kuchyních bez madel. Přístroj se automaticky otevře po dvojím poklepání na dvířka, madlo již není potřebné. Pokud klepání pochází odjinud, přístroj to rozpozná a ignoruje. Funkce Time Control u plně integrovaného přístroje ukazuje průběh programu pomocí LED diod. Novinkou u špičkové třídy je ovládání „Touch on metal“: nerezový kryt ve vysoce kvalitním puristickém vzhledu a dvouřádkový displej s černým písmem na bílém pozadí.

Nová generace myček nádobí G 6000 obsahuje samozřejmě všechny komfortní funkce, na které jsou zákazníci u Miele zvyklí. To platí např. pro patentovanou 3D příborovou zásuvku a komfortní uspořádání košů, které díky své široké škále nastavení umožňují flexibilní umístění nádobí. Každý kus nádobí tak najde své ideální místo. K tomu se přidávají i další detaily, jako např. patentované vnitřní osvětlení BrilliantLight, zásobník soli ve dvířkách a funkce AutoOpen pro lepší a rychlejší sušení a chlazení. Perfect GlassCare zaručuje díky řízení tvrdosti vody to nejlepší mytí a ochranu křehkých sklenic. A mycí program „extra tichý“ je vhodný zejména když máte otevřenou kuchyň a pokud potřebujete mýt v noci.

Stáhnout ve formátu PDF

Popis Stáhnout