Tiskové zprávy Miele

Tisková zpráva 02/2014

Sušičky Miele T1 – absolutně nová dimenze sušení prádla

Sušičky prádla od Miele patří k díky své funkčnosti, množství užitečných a komfortních funkcí a vysoké kvalitě použitých materiálů k těm nejlepším na trhu, což dokládají výsledky nezávislých spotřebitelských testů. V letošním roce přibyla do početné rodiny přístrojů pečujících o prádlo nové a v mnoha ohledech revoluční řada T1, která tvoří dokonalý pendant k nové řadě praček Miele W1.

Převratná technologie sušení
Díky použitým technologiím jsou textilie vysušené na stupeň přesně – tedy důkladně a rovnoměrně, ale zároveň nejsou přesušené. Přesně tak, jak máte své prádlo nejraději: nádherně měkké a hebké a současně bez poškození vláken. To je zásluhou funkce Perfect Dry s přesným senzorickým měřením vodivosti textilií. Se systémem FragranceDos vykouzlíte svěží, přirozenou a dlouhotrvající vůni vašeho prádla. Funkce SteamFinish textilie efektivně vyhladí již v samotné sušičce, což vám ušetří spoustu práce při žehlení. Jedinečná struktura voštinového bubnu zajistí prádlu šetrnou péči. Po sušení vykazují textilie menší tvorbu záhybů, a o to je následné žehlení snazší. Sušičky Miele řady T1 zaručí perfektní péči o prádlo, kterou lze bez nadsázky vidět, cítit i zažít!

Proč dát přednost sušičce Miele
Sušičky Miele z nové řady T1 nabízejí nepřeberné množství argumentů k jejich pořízení. Ať už je to vysoká účinnost kondenzace, integrovaný odvod kondenzátu, bezúdržbový výměník tepla nebo řada speciálních funkcí a programů (Automatika Plus, Vyhlazování párou, Impregnace, Expres, Jeans, Outdoor, Konečná úprava hedvábí, Konečná úprava vlny a mnoho jiných). Zcela jistě oceníte také další praktické prvky a funkce, jako jsou průhledná dvířka, osvětlení bubnu, časová předvolba, ochrana proti pomačkání, nebo inteligentní systém otáčení bubnu bránící zamotání prádla a vytváření záhybů.

Obecně nepříliš oblíbené žehlení usnadní, nebo dokonce zcela eliminuje systém SteamFinish. Na začátku sušení se voda dostane do voštinového bubnu a následně se zahřeje teplým sušícím vzduchem. Vznikne tak pára, která proniká do vláken textilií a viditelně prádlo vyhladí.

Samozřejmostí je také extrémně tichý chod. Sušičky s tepelným čerpadlem dosahují nejvyšších tříd energetické úspornosti, k čemuž přispívá i silný a úsporný motor.

Individuální koncepty ovládání
Sušičky řady T1 ve dvou liniích – ChromeEdition a WhiteEdition – jsou dokonalým designovým a funkčním doplňkem praček řady W1. Pro maximální komfort jsou vybaveny buď přehledným displejem s časovou předvolbou, nebo jednořádkovým displejem.

Přehled přístrojů
ChromeEdition a WhiteEdition
TKB 450 WP, TKG 450 WP, TMG 440 WP

Stáhnout ve formátu PDF

Popis Stáhnout