Tiskové zprávy Miele

Tisková zpráva 01/2014

S řadou praček Miele W1 přichází skutečná revoluce v praní

Přístroje pečující o prádlo značky Miele jsou považovány za jedny z nejlepších. Pravidelně obsazují stupně vítězů v nezávislých spotřebitelských testech i anketách oblíbenosti mezi zákazníky.

Miele se může pochlubit také množstvím patentů a technologií, které změnily pohled na péči o prádlo. Vzpomeňme jedinečný voštinový buben, automatické dávkování tekutého i sypkého pracího prostředku, samočisticí zásobník pracího prášku nebo množství programů a funkcí.

Nejinak je tomu u nejnovější řady praček W1, která je protkána nejmodernějšími technologiemi a především systémy, které vám maximálně usnadní tento typ domácích prací.

Velká prací revoluce
Dokonalost, komfort, úspora, individuálnost – právě těmito slovy lze charakterizovat novou řadu praček Miele W1. Tři světové novinky, systémy Miele PowerWash, Miele TwinDos a Miele CapDosing, byly navrženy tak, aby splnily vaše přání v souvislosti s praním prádla.

Systém PowerWash umožňuje čisticí výkon a rychlost na takové úrovni, která byla doposud nedosažitelná. Skládá se ze dvou promyšlených atributů: intenzivního sprchování a programu QuickPowerWash. Inteligentní princip intenzivního sprchování se stará o vynikající prací výkon přístrojů Miele. Díky promyšlené cirkulaci prací lázně dochází k maximálnímu využití pracího prostředku a účinnost praní tak stoupá o 10 %. V programu QuickPowerWash lze vyprat prádlo za méně než jednu hodinu – a to s perfektním výsledkem praní.

Systém TwinDos představuje zcela nové automatické dávkování. Obsáhlé testy dokazují, že žádný jiný systém tekutých pracích prostředků nevypere tak důkladně bílé i barevné prádlo jako dvoufázový systém od Miele. Tajemství vynikající účinnosti praní spočívá ve dvou tekutých pracích prostředcích UltraPhase 1 a UltraPhase 2. Ty se zcela automaticky dávkují z oddělených zásobníků ve správný okamžik během pracího procesu. Poprvé tak lze s tekutým pracím prostředkem dokonale vyprat nejen barevné, ale také bílé prádlo.

Díky systému CapDosing dosáhnete perfektních výsledků praní i u textilií vyžadujících speciální péči (vlna, outdoorové oblečení apod.). Stačí jen malé kapsle Miele Caps nasadit do přihrádky na aviváž. Automatická pračka Miele pak zcela automatiky uvolní obsah kapsle během procesu praní v ten správný okamžik. K dostání je 10 různých Miele kapslí: 6 speciálních prostředků (Sport, Peří, Outdoor, Impregnace, WoolCare, SilkCare), 3 aviváže (Aqua, Nature, Cocoon) a Booster pro velmi silné znečištění. Vyčistit doma můžete i textilie náročné na údržbu, které jste dříve museli nosit do čistírny – tím šetříte čas i peníze.

Další přednosti praček W1
Pračky Miele z nové řady W1 však nabízejí mnohem více moderních technologií, které umožní ještě lepší výsledky praní, úsporu energií a více komfortu. Mnohé z nich naleznete pouze u Miele. Exkluzivně nabízí Miele zdokonalený voštinový buben SoftSteam. Jedinečná struktura termo-voštinového bubnu spolu s funkcí předžehlení přináší vašemu prádlu maximálně šetrnou péči a snižuje náročnost žehlení. Textilie totiž vyhlazuje již v samotném bubnu. K dalším benefitům praček Miele řady W1 patří např. intenzivní sprchování, QuickPowerWash, manažer programu, speciální programy a funkce (Prádlo mix, Skvrny) nebo patentovaný samočisticí zásobník AutoClean. Silný a úsporný ProfiEco motor pracuje efektivně, tiše a úsporně. O dokonalý výsledek praní se postarají také speciální programy, jako je Automatika plus, Peří, Tmavé prádlo, Prádlo mix, Expres 20, Peřiny, Impregnace, Polštář, Nové textilie, Hedvábí apod. Programy praní jsou samozřejmě perfektně sladěné s programy sušení u nové řady sušiček T1. Všechny automatické pračky Miele řady W1 patří do nejúspornější energetické třídy A+++.

Individuální koncepty ovládání v nepřekonatelném designu
U Miele se nemusíte rozhodovat mezi inovativní technikou a elegantním designem. Nová generace péče o prádlo propojuje funkčnost s estetikou – ve dvou různých designových liniích.

Linie ChromeEdition v klasickém designu s chromovanými dvířky nabízí ovládání pomocí jednořádkového displeje s otočným voličem a tlačítky. Linie WhiteEdition v moderním designu s bílými dvířky a chromovanými aplikacemi přináší čtyřřádkový TFT displej s otočným voličem a tlačítky, případně jednořádkový displej s otočným voličem a tlačítky.

Přehled přístrojů:
ChromeEdition: WKF 130 WCS, WKG 130 WPS, WKH 130 WPS
WhiteEdition: WMF 120 WCS, WMH 120 WPS, WMR 560 WPS

Stáhnout ve formátu PDF

Popis Stáhnout