Tiskové zprávy Miele

Tisková zpráva 14/2014

Levantar - trochu jiný odsávač par

Miele díky svému novému odsávači par Levantar (DA 6890) dává impulz k trendu plné integrace vestavných spotřebičů v kuchyni. Jako tzv. model downdraft je tento přístroj významnou alternativou pro kuchyňské ostrůvky, když z optických nebo praktických důvodů není možné připevnit odsávač par ke stropu.

Ve vypnutém stavu je Levantar téměř neviditelně skryt ve spodní skříňce. Pouze úzký skleněný panel napovídá, že se zde ukrývá high-tech spotřebič. Ve skleněném panelu jsou integrována tlačítka, jejichž ovládání je v designu a funkci sladěno s ostatními vestavnými spotřebiči Miele generace 6000. Pokud 90 cm široký přístroj zapnete, motorem poháněný odsávač se vysune z pracovní desky.

Ideálním partnerem pro Levantar je panoramatická indukční varná deska KM 6379 od Miele. Čtyři varné zóny jsou u tohoto modelu uspořádány v téměř stejné výšce tak, aby byly výpary při vaření optimálně odváděny za varnou deskou k instalovanému odsávacímu panelu. Vizuálně oba 90 centimetrů široké vestavné spotřebiče tvoří elegantní celek.

Levantar je vybaven stmívatelnými LED světly, která osvětlují varnou plochu. Další praktický detail se skrývá mimo pohled diváka, ale je důležitý pro instalaci v kuchyňské skříňce: kryt motoru může být na odsávač připojen v různých pozicích a lze jej tak přizpůsobit různým variantám vestavby.

Stáhnout ve formátu PDF

Popis Stáhnout