Tiskové zprávy Miele

Tisková zpráva 12/2014

Stylově a individuálně na veletrhu Eurocucina

Miele dále zvyšuje hodnotu vestavných přístrojů generace 6000

Nároční milovníci vaření najdou speciální inspiraci u Miele na veletrhu Eurocucina. Firma představila v Miláně nové designové prvky pro maximální individualitu, které odpovídají čtyřem barevným světům současných vestavných spotřebičů. Patří mezi ně například vizuální vylepšení pomocí integrace neobvyklých materiálů nebo decentní, individuálně vyrobené sofistikované prvky. „Nabízíme našim zákazníkům to nejlepší bez kompromisů, co nenaleznou běžně v obchodech," říká Gernot Trettenbrein, ředitel divize Domestic Appliances International. Podrobnosti prozrazuje Miele pouze přímo na veletrhu.

Na ploše 760 m2 představuje Miele v příjemné a na zážitky orientované atmosféře kolem 300 vestavných spotřebičů ve dvou designových řadách PureLine a ContourLine, v barvách obsidian černá, briliantová bílá, havana hnědá a nerezové provedení CleanSteel. „Poprvé představujeme kompletní sortiment naší generace 6000 společně na jednom veletrhu,“ pokračuje Trettenbrein. Miele se líbí milánskému publiku, které miluje design, díky inspirativnímu uspořádání výstavní plochy nebo exkluzivním prvkům u spotřebičů. Takovým prvkem je například ovládání „M Touch“, díky němuž lze ovládat pečicí trouby, parní trouby nebo kávovary stejně jako chytré telefony.

Relaxaci a klidovou zónu mimo veletržní ruch nabízí Miele Café v centru výstavní plochy, které se stalo na akcích tohoto rozsahu nedílnou součástí identity značky. U vchodu jsou instalovány dvě ukázkové kuchyně, kde odborníci připravují pro návštěvníky kulinářské speciality.

Stáhnout ve formátu PDF

Popis Stáhnout