Tiskové zprávy Miele

Tisková zpráva 02/2015

Prací prostředky Miele jako dárek

Hned na začátku nového roku si firma Miele přichystala pro své zákazníky skvělý dárek. Při koupi modelů praček WDA 110 WCS nebo WDA 210 WPM získají prací prostředky CareCollection v hodnotě 2 900 Kč. Balíček obsahuje dvě balení prostředku UltraWhite na bílé prádlo, tři balení prostředku  UltraColor na barevné prádlo a jedno balení prostředku WoolCare určeného speciálně pro péči o jemné prádlo. Pokud počítáme průměrně se čtyřmi pracími cykly týdně, vystačí vám tento balíček při správném dávkování na celý rok praní.


Miele nabízí jako jediný výrobce spotřebičů pro domácnost svou vlastní řadu pracích, čisticích a ošetřujících prostředků CareCollection. Používáním originálních pracích prostředků Miele bude navíc praní ještě efektivnější.

Skutečná výhra pro vaši domácnost
Bez nadsázky lze říci, že pračkou Miele uděláte radost celé své domácnosti. Za velmi příznivou cenu (WDA 110 WPM za 22 900 Kč a WDA 210 WPM za 25 900 Kč) totiž získáte špičkově vybaveného pomocníka, který vás  nadchne nejen svým zpracováním a komfortem ovládání, ale především vynikajícími výsledky praní.

Oba modely energeticky úsporných praček Miele WDA110 WPM (A++) a WDA 210 WPM (A+++) pojmou až 7 kg
náplně a jsou vybaveny množstvím programů (Automatika plus, Bavlna, Snadno ošetřovatelné, Jemné prádlo, Košile, Vlna nebo Expres 20). Neocenitelným prvkem je voštinový buben, který díky struktuře včelích pláství umožňuje vysoce šetrnou péči i o to nejjemnější prádlo. K praktickým funkcím a doplňkům praček patří také množstevní automatika, regulace pěnivosti, indikátor zbývajícího času nebo průtokový měřič. Perfektní výsledky dosahují i při odstřeďování už při 1 400 otáčkách za minutu.

Investice do kvality Miele se vyplatí
Všechny spotřebiče Miele se vyznačují špičkovou technologií a vysokou kvalitou použitých materiálů. Přístroje jsou
testovány na dobu životnosti 20 let – tak přísné zkoušky nedělá žádný jiný výrobce spotřebičů pro domácnost. Také proto je značka Miele univerzálním synonymem kvality a její produkty vyhrávají spotřebitelské testy po celém světě. U nás pravidelně obsazují stupně vítězů v nezávislém spotřebitelském časopisu dTest. V loňském roce obsadilo pomyslné stupně vítězů hned několik produktů Miele – pračka, myčka či odsavač par – a vysavače Miele ohodnotili spotřebitelé jako nejspolehlivější.

Více informací získáte na www.miele.cz, v showroomech Miele v Praze a Brně a u autorizovaných partnerů Miele.

Stáhnout ve formátu PDF