• Oficiální e-shop Miele

Mycí prostředky

Počet produktů odpovídajících aktuálnímu nastavení filtru: 8
Počet produktů: 8
GS RA 503 L
Leštidlo, 500 ml
pro nejlepší usušení a šetrnou péči v myčkách nádobí Miele
  Doba dodání 1-4 pracovní dny
  219,00 Kč [1]
  Doba dodání 1-4 pracovní dny
  Zobrazit podrobnosti
  GS SA 1502 P
  Regenerační sůl, 1,5 kg
  pro optimální funkčnost a výkonnost myčky nádobí Miele
   Doba dodání 1-4 pracovní dny
   119,00 Kč [1]
   Doba dodání 1-4 pracovní dny
   Zobrazit podrobnosti
   GS CL 01804 T
   Sada UltraTabs, 180 kusů
   Sada do zásoby za zvýhodněnou cenu.
    Doba dodání 1-4 pracovní dny
    1 620,00 Kč [1]
    Doba dodání 1-4 pracovní dny
    Zobrazit podrobnosti
    GS CL 1403 P
    Prášek do myčky, 1,4 kg
    pro nejlepší výsledky čištění. S integrovanou dávkovací pomůckou.
     Doba dodání 1-4 pracovní dny
     529,00 Kč [1]
     Doba dodání 1-4 pracovní dny
     Zobrazit podrobnosti
     GS CL 0606 T
     pro nejlepší výsledky čištění v myčkách nádobí Miele
      Doba dodání 1-4 pracovní dny
      599,00 Kč [1] (1 kus = 10,00 Kč)
      Doba dodání 1-4 pracovní dny
      Zobrazit podrobnosti
      GS SETD6
      PowerDisk All in 1, sada 6 kusů do zásoby
      Prostředek na nádobí pro myčky s AutoDosem. Sada do zásoby za výhodnou cenu.
       Doba dodání 1-4 pracovní dny
       1 479,00 Kč [1] (1 kilogram = 616,20 Kč)
       Doba dodání 1-4 pracovní dny
       Zobrazit podrobnosti
       All in One Set
       Set mycích prostředků
       pro nejlepší výsledky mytí a sušení v myčkách nádobí Miele.
        Doba dodání 1-4 pracovní dny
        770,00 Kč [1]
        Doba dodání 1-4 pracovní dny
        Zobrazit podrobnosti
        GS CL 4001 P
        PowerDisk All in 1, 400 g
        Prostředek na nádobí pro důkladné mytí v myčkách nádobí se systémem AutoDos
         Doba dodání 5-11 pracovních dní
         279,00 Kč [1] (1 kilogram = 697,50 Kč)
         Doba dodání 5-11 pracovních dní
         Zobrazit podrobnosti

         Vozidlo je tak účinné, jak účinné je palivo, na které jezdí. Nestačí vytvořit inovativní, vysoce kvalitní myčky nádobí, pokud tyto spotřebiče nemají stejně špičkové mycí prostředky, které je pohánějí. Proto Miele nabízí řadu špičkových mycích prostředků do myček nádobí, které jsou speciálně navrženy tak, abyste ze svého spotřebiče Miele vytěžili maximum. Mycí prostředky do myčky nádobí jsou dostatečně silné, aby vyčistily i ty nejodolnější nečistoty. Dostatečně šetrné, aby chránily vaše nejchoulostivější skleněné nádobí před odřením. Dostatečně inovativní, aby zabránily vzniku skvrn a zajistily dokonalý lesk i v oblastech s tvrdou vodou. To vše při zachování účinnosti a životnosti vaší myčky Miele.

          

         Jaké mycí prostředky do myček nádobí Miele nabízí?

          

         Nabídka mycích prostředků pro myčky nádobí Miele zahrnuje celou řadu vysoce účinných čisticích prostředků speciálně vyvinutých tak, abyste z naší vynikající řady myček nádobí vytěžili maximum:

         • Práškový mycí prostředek
         • Práškový granulát PowerDisk
         • Tablety do myčky UltraTabs
         • Leštidlo
         • Sůl do myčky nádobí

         Speciální tablety do myčky UltraTabs byly navrženy tak, aby vám usnadnily každodenní mytí. Zajišťují zářivé nádobí a postarají se i o připálené zapékací mísy nebo ztvrdlou mastnotu.

         Díky kompatibilitě se všemi myčkami nádobí s funkcí AutoDos je úklid po večeři s Miele PowerDiskem snadnější než kdykoli předtím. Díky preciznímu automatickému dávkování exkluzivního mycího prostředku Miele až na 20 cyklů je tento granulát PowerDisk vším, co potřebujete, aniž byste museli pokaždé vkládat mycí prostředek do myčky.

         Pro ty, kteří dávají přednost prášku před tabletami do myčky, má Miele připravenou nabídku: práškový mycí prostředek do myčky nádobí v úsporném balení až na 70 mytí a s vysokou účinností i při nižších teplotách. Nelze opomenout leštidlo a sůl do myčky Miele, které jsou optimálně navrženy tak, aby chránily myčku i nádobí před usazováním vodního kamene a zároveň zajišťovaly vždy zářivý, bezchybný lesk.

          

         Proč používat mycí prostředky Miele v kombinaci s myčkou Miele?

          

         Všechny mycí prostředky Miele byly navrženy tak, že:

         • Ze spotřebiče Miele vytěžíte maximum
         • Chrání a zajišťují dlouhou životnost vašeho spotřebiče
         • Snižují spotřebu energie, vody a mycího prostředku
         • Dosahují perfektních výsledků mytí

         Tablety UltraTabs se rychle rozpouštějí na začátku mycího cyklu a maximalizují tak mycí výkon od začátku až do konce. Zkombinujte je s programem QuickPowerWash a získejte do hodiny dokonale čisté a vysušené nádobí.

         PowerDisky jsou exkluzivně kompatibilní se systémem AutoDos, prvním automatickým dávkovačem mycího prostředku na světě - šetřete mycím prostředkem tím, že vždy použijete pouze optimální množství. Práškový mycí prostředek Miele pro myčky nádobí obsahuje superenzymy účinné i při nízkých teplotách. Používejte společně s programem ECO a snižte spotřebu energie na pouhých 0,45 kWh. Sůl do myčky nádobí je naproti tomu vyrobena s extra hrubou konzistencí a je speciálně navržena tak, aby zabránila nebezpečnému usazování vodního kamene ve vašem spotřebiči Miele.

         Pro co nejlepší výkon myčky Miele nezapomeňte na leštidlo. Speciální složení na ochranu skla chrání vaše křehké skleněné nádobí před korozí a výsledkem je vždy dokonalý lesk. Mycí prostředky Miele díky jedinečnému složení zaručují dokonalé a hygienicky čisté nádobí a zajišťují tak perfektní výsledky po každém mytí.

          

         Co je Miele AutoDos?

          

         AutoDos je revoluční technologie, která je exkluzivní pro vybrané modely myček nádobí Miele. Jedná se o první automatický systém dávkování mycího prostředku na světě, který byl vytvořen, aby vám usnadnil život. Každý PowerDisk se bez námahy vloží do systému AutoDos a samostatně dávkuje dokonale odměřenou dávku práškového mycího prostředku. PowerDisk zajistí dávkování na přibližně průměrnou měsíční spotřebu. To znamená jeden celý měsíc, kdy se nemusíte zdržovat dávkováním mycího prostředku na nádobí. Jeden celý měsíc vědomí, že díky složkám speciálně vyvinutým pro spotřebiče Miele dosáhnete čistšího nádobí než kdykoli předtím. Jeden celý měsíc bezstarostného mytí od specialistů na šetrné ošetření skla. Myčka nádobí je úžasně pohodlný vynález a Miele AutoDos je pohodlí dovedené k dokonalosti.

          

         Proč používat leŠtidlo do myčky nádobí?

          

         Pokud chcete dosáhnout vynikajících výsledků při mytí nádobí, je leštidlo do myčky nádobí nezbytné. Není nic nepříjemnějšího než otevřít dvířka myčky a na skleněném nádobí najít špinavé skvrny. K tomu dochází, když se ze skla odpařuje voda a zanechává za sebou zbytky minerálů, což se vyskytuje zejména v oblastech s tvrdou vodou. Leštidlo do myčky Miele si s problémy souvisejícími s měkkou a tvrdou vodou také hravě poradí. Leštidlo působí tak, že přeruší vazbu mezi vodou a nádobím, takže voda může doslova sklouznout a dosáhnout dokonalých výsledků.

         Všechny myčky nádobí Miele jsou vybaveny dávkovačem leštidla, které pomáhá při cyklu sušení. Navíc leštidlo Miele obsahuje speciální formuli na ochranu skla, díky níž dosáhnete nejen bezchybného povrchu, ale také preventivně zabráníte korozi, která je další hlavní příčinou matného skleněného nádobí. S Miele je vaše skleněné nádobí vždy v bezpečných rukou.

         Společnost Miele změnila standardy myček nádobí díky vůbec prvnímu automatickému dávkovacímu systému, špičkovým mycím technikám a vynikajícímu energeticky úspornému designu. Miele používá praktická řešení, která šetří váš čas a námahu, aniž by to bylo na úkor čistoty, kterou si zasloužíte.

          Na začátek stránky