Výrobní závod Miele Uničov

Profil společnosti

Miele technika se soustředí na výrobu a montáž spotřebičů v oblasti péče o prádlo a o nádobí. Uničovský závod je výhradním výrobcem sušiček Miele. To znamená, že veškeré sušičky Miele, které se dostanou k zákazníkům do domácností po celém světě, jsou vyráběny u nás. V menší míře vyrábíme také pračky s horním plněním a myčky nádobí. 

Více informací

Systém managementu

Systém řízení společnosti Miele technika se opírá o 5 pilířů: systém managementu kvality, systém environmentálního managementu, systém bezpečnosti práce, společenskou odpovědnost a systém managementu hospodaření s energií. Požadavky jednotlivých systémů se odráží v Politice společnosti.

Více informací

Výroba a technologie

V nedávné historii našeho závodu jsme spolu s přebíráním výrobních kompetencí rozjeli nové provozy, například výrobu plastů a montáž tepelných čerpadel. V oblasti zpracování plastů využíváme technologii vstřikování, tepelné nýtování a svařování. Následovalo posílení výroby sušičkových bubnů o další výrobní zařízení a nejnovějším přírůstkem je postupový lis na výrobu bočních a zadních stěn sušiček.

Více informací