Vysavače

Naše vysavače propojují maximální čisticí výkon s komfortním použitím a prvotřídní kvalitou. Vynikající hygiena je pro naše vysavače, ať už se sáčkem nebo bez, standard. Bezsáčkové přístroje jsou vybaveny účinným systémem odlučování prachu. Sáčkové vysavače zajišťují nejvyšší úroveň hygieny, protože prach zůstává bezpečně uzavřený i při výměně sáčku.

Miele Hygienelösungen Staubsauger

Vynikající filtrační účinek

Díky filtru HEPA1 Lifetime se z vaší domácnosti stane zóna vhodná pro alergiky. I sebemenší mikroskopické částečky a alergeny jsou z 99,999 %2 zachyceny a odfiltrovány - díky tomu nepoletují vzduchem. Nižší výskyt pylů a domácího prachu alergikům jednoznačně prospěje. 

Certifikovaná hygiena

Některé podlahové vysavače Miele s filtrem HEPA AirClean doporučuje alergikům dokonce věhlasný institut TÜV Nord. Protože díky speciálnímu utěsnění pláště splňuje požadavky TÜV Nord nejen motorový filtr, ale kompletní přístroj. Přefiltrovaný vyfukovaný vzduch je čistší než běžný vzduch v místnosti. Bakterie, alergeny i spóry plísní zůstávají bezpečně zachyceny v prachovém sáčku. Tyto požadavky jsou každoročně přezkoušeny. 

Hygienická výměna sáčku

Jakmile otevřete kryt vysavače, otvor originálního sáčku Miele HyClean se automaticky uzavře a vysátý prach zůstane spolehlivě uvnitř. Materiál sáčku je tak pevný, že jeho protržení nehrozí ani při vysátí ostrých předmětů, jako jsou např. střepy. To znamená, že prach, který byl jednou vysátý, už se ven nedostane.

Vybavení závislé na modelu
1 dle EN 1822/2011
2 dle  EN 60312-1