Vysavače Miele Complete C3 Performance

Ten nejlepší výkon na kobercích i tvrdých podlahách

Vysavač Miele Complete C3 Performance

Rozšířili jsme sortiment vysavačů Miele o dva nové přístroje, které jsou vybaveny komfortní rukojetí s integrovaným sacím štětcem. Jedná se o podlahové vysavače Complete C3 Performance EcoLine ve výrazné kovově modré barvě a Complete C3 Performance Parquet EcoLine v elegantním ostružinovém odstínu.

Oba přístroje splňují veškeré požadavky, které na tohoto domácího pomocníka kladou i nároční uživatelé. Perfektní výsledek vysávání totiž závisí na dokonalé souhře několika prvků. K nim patří např. motor Ecoline, filtrační systém s filtrem AirClean Plus, motorový filtr a 9vrstvý prachový sáček HyClean. Přístroje jsou vybaveny kvalitní podlahovou hubicí a integrovaným 3dílným příslušenstvím či komfortní rukojetí EcoComfort s integrovaným sacím štětcem. Complete C3 Performance Parquet Ecoline disponuje navíc také šetrným parketovým kartáčem s otočným kloubem k optimálnímu a flexibilnímu čištění citlivých tvrdých podlah. Také k těmto vysavačům lze získat 5letou záruku, pokud si k nim pořídíte zároveň XXL balení originálních prachových sáčků Miele.

Vysavače jsou stejně jako všechny ostatní přístroje Miele testovány na životnost až 20 let*. Pravidelně vítězí v nezávislých spotřebitelských testech nebo obsazují přední příčky v oblasti spolehlivosti.

 

 

* při průměrném používání 45 minut týdně s max. výkonem

Všechny vysavače Miele Koupit vysavač Complete C3 PerformanceKoupit vysavač Complete C3 Performance Parquet