Miele technika

Výrobní závod Miele technika v Uničově byl založen v roce 2002 a je jediným závodem koncernu Miele v České republice. Společnost se soustředí na výrobu a montáž spotřebičů v oblasti péče o prádlo a o nádobí.

Vítejte na stránkách společnosti Miele technika

Jsme rodinná firma, jejíž základy byly položeny již v roce 1899. V duchu motta "Immer Besser" - vždy lepší, se neustále rozvíjíme, přebíráme nové technologie a kompetence. V Uničově zaměstnáváme více než 2000 zaměstnanců ve výrobě, logistice, kvalitě, údržbě strojů a zařízení, vývojové konstrukci a dalších podpůrných odděleních.

Pojďte se prostřednictvím našeho webu podívat, jak to u nás vypadá. Rádi vás také přivítáme osobně v našem závodě v Uničově. 

Prohlídky výroby pro skupiny

Máte zájem podívat se k nám do výroby? Nabízíme komentované prohlídky studentům, školním třídám a dalším zájemcům. Pro rezervaci termínu kontaktujte Evu Vavřínovou na e-mailu:  eva.vavrinova@miele.com, nebo na tel. čísle: 585 072 127. 

Exkurze pro zájemce o práci

Každé úterý v 15 hodin se schází zájemci o práci na recepci našeho závodu, aby se nechali provést krátkou prohlídkovou trasou. Personalistka poskytne účastníkům potřebné informace a zodpoví jejich dotazy týkající se pracovních pozic, náboru, nástupu aj. Exkurze jsou nezávazné a je možné se jich zúčastnit bez předchozí rezervace termínu. Jste srdečně vítáni. 

Kontakt

Miele technika s.r.o. 
Šumperská 1348 
783 91 Uničov
Česká republika

Tel: +420 587 071 100 
Fax: +420 587 071 110 
E-mail: miele.technika@miele.cz