Vánoční tipy

Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží.

Svěřte své oblíbené vánoční tradice do těch nejlepších rukou. Spolehněte se na Miele.

Máme pro vás pár zajímavých tipů, které potěší vaše blízké nejen o Vánocích. Dopřejte svým blízkým hodnotné dárky, ze kterých se budou moci těšit po dlouhou řadu let.

Vánoční nabídka

Robotický vysavač Scout RX1

Důkladné a snadné vysávání díky systému Smart Navigation. Vysává, i když nejste doma. Vydrží pracovat až 2 hodiny v kuse a pro načerpání nové energie si sám vyhledá svou dobíjecí stanici. 

Koupit Scout RX1 Co všechno umí robotické vysavače Miele?

Objevte kouzlo skvělé kávy

Automatická příprava espressa, cappuccina, latte macchiata i dalších kávových specialit. Komfortně a stisknutím jediného tlačítka. Samotnou přípravou to však nekončí, každý barista dobře ví, že základem lahodné kávy je správné a pravidelné čištění, což dělají kávovary Miele zcela automaticky. 
Vyberte si z široké nabídky volně stojících kávovarů na zrnkovou kávu Miele CM ten pravý, dokonce v různých barevných variantách.

Koupit volně stojící kávovar Miele Co všechno umí kávovary Miele?

FashionMaster 3.0

Žehlicí systém FashionMaster si zamiluje každý. Vybavený přehledným LCD displejem, který vás informuje o stavu přístroje nebo když je potřeba cokoliv doplnit, vyprázdnit či vyčistit. FashionMaster zajistí perfektní výsledky žehlení, hravě si poradí
s jakoukoliv textilií, je-li potřeba, dokonce i ve svislé poloze. Ještě nikdy nebylo žehlení snazší! Dopřejte si radost a usnadněte si práci!

Koupit FashionMaster B 3847 Co všechno umí FashionMaster?

Darujte kulinářský zážitek

Komu by neudělal radost příjemně strávený večer plný gurmánských specialit? Přijďte vyzkoušet, jak chutná jídlo připravené v přístrojích Miele z rukou zkušeného šéfkuchaře. Uvidíte, že s námi se šéfkuchařem můžete stát i vy. Kuchařské akce pořádáme pravidelně v našich Miele Experience Centrech v Praze i v Brně, nejdříve
si kupte voucher, termín si můžete vybrat později. Vyberte si ten pravý zážitek pro vás.

Koupit voucher Vše o kulinářských akcích Miele

Pečicí plechy se speciální úpravou

Díky jedinečné nepřilnavé úpravě PerfectClean jsou pečicí plechy Miele dokonalým pomocníkem. Hravě tak vykouzlíte jakékoliv cukroví, aniž by se vám přichytilo k plechu. Poškrábání nehrozí. Vyberte si ten správný plech do vaší pečicí trouby. 

Pečicí plechy Miele

Dárečky Miele pro nejmenší

Výrobky Miele můžete potěšit i své ratolesti. Darujte jim třeba zmenšeninu pračky, vysavače či kávovaru Miele. Tyto hračky vydávají reálné zvuky a velmi věrně napodobují skutečné originály. 

Dárkové předměty a hračky Miele