Vánoční tipy

Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží.

Obdarujte své nejmilejší dárky, které potěší. Spolehněte se na Miele.

Máme pro vás pár zajímavých tipů, které potěší vaše blízké nejen o Vánocích. Dopřejte svým blízkým hodnotné dárky, ze kterých se budou moci těšit po dlouhou řadu let.

Vánoční nabídka

Robotický vysavač Miele

Také letos máte z čeho vybírat. Jako novinku mezi robotickými vysavači jsme zařadili ještě výkonnější Scout RX2 Runner, který má extrémně dlouhou výdrž, systematicky si mapuje prostor a můžete jej ovládat odkudkoli pomocí aplikace, i když on zvládne pracovat i zcela samostatně. Takový pomocník potěší každého, nejen pod stromečkem. 

Koupit robotický vysavač Miele Co všechno umí robotické vysavače Miele?

Objevte kouzlo skvělé kávy

Kávovary jsou dnes již běžnou součástí domácnosti. Dopřát si čerstvě namletou kávu stisknutím jediného tlačítka je takový komfort, kterého už se nebudete chtít vzdát. Přesvědčte se sami. Naši krasavci hravě zvládnou i dvě espressa, cappuccina nebo latte macchiata současně. Dokonalá tečka po sváteční hostině, která vám zkrátí čekání na Ježíška, pokud ovšem nebudete očekávat tohoto pomocníka právě pod stromečkem. 

Vybrat ten pravý kávovar Miele Co všechno umí kávovary Miele?

Parní trouba pro zdravý životní styl

Nenechávejte svá předsevzetí až na nový rok. Dopřejte si více vitamínů a hlavně chuti! Podle odborníků je vaření v páře nejšetrnějším a nejzdravějším způsobem tepelné úpravy potravin. Hodí se ideálně nejen pro přípravu zeleniny, ale i ryb, drůbeže či nejrůznějších příloh a využít ji můžete také pro zdravé a šetrné ohřívání pokrmů. Suroviny není třeba tolik solit a kořenit, a vy si tak můžete vychutnat zdravý pokrm výtečné chuti, který bude navíc na talíři i perfektně vypadat. 

Koupit parní troubu Miele Přednosti parních trub Miele

Sušičky Miele do každé domácnosti

Možná to není nejvhodnější vánoční dárek, ale věřte nebo ne, až ji začnete používat, budete si říkat, jak jste tak dlouho mohli žít bez sušičky Miele. Vnese vám více komfortu do života, sníží potřebu žehlení a výrazně zredukuje vlhkost v domácnosti. Seznamte se s našimi sušičkami, nyní již od 22 990 Kč.

Koupit sušičku Miele Proč právě sušičku Miele?

Darujte kulinářský zážitek

Komu by neudělal radost příjemně strávený večer plný gurmánských specialit? Přijďte vyzkoušet, jak chutná jídlo připravené v přístrojích Miele z rukou zkušeného šéfkuchaře. Uvidíte, že s námi se šéfkuchařem můžete stát i vy. Kuchařské akce pořádáme pravidelně v našich Miele Experience Centrech v Praze i v Brně, nejdříve
si kupte voucher, termín si můžete vybrat později. Vyberte si ten pravý zážitek pro vás.

Koupit voucher Vše o kulinářských akcích Miele

Dárečky Miele pro nejmenší

Výrobky Miele můžete pod stromečkem potěšit i své ratolesti. Darujte jim třeba zmenšeninu pračky, vysavače či kávovaru Miele. Tyto hračky vydávají reálné zvuky a velmi věrně napodobují skutečné originály. 

Dárkové předměty a hračky Miele