Třikrát šetrnější: k prádlu, životnímu prostředí i vaší peněžence

Sušičky Miele T1 Active

Třikrát šetrnější:
k prádlu, životnímu prostředí i k vaší peněžence

Jedinečný voštinový buben Miele, třída energetické účinnosti A++, jako vždy testovány na životnost 20 let a cena již od 22 990 Kč. To jsou nové sušičky Miele s tepelným čerpadlem T1 Active.

K akčním modelům

Přednosti sušiček T1 Active

Miele EcoDry Technologie

Technologie EcoDry

Technologie EcoDry od Miele zaručuje trvale nízkou spotřebu energie a dobu trvání programu na stále stejně nízké úrovni po celou dobu životnosti sušičky. Jedinečná kombinace filtračního systému a bezúdržbového výměníku tepla zabraňuje usazování nečistot a tím pádem také nehrozí snižování výkonu. 

Miele FragranceDos Duft Trockner

FragranceDos

Flakóny s vůní Miele v různých variantách propůjčí vašemu prádlu svěží vůni podle vašich individuálních preferencí. Jsou vyráběny v rodinném podniku v jižní Francii s více než 130letou tradicí. Prádlo vydrží příjemně svěží a voňavé až 4 týdny.  

Miele Schontrommel

Voštinový buben

Díky výjimečné voštinové struktuře se při sušení v bubnu sušičky s tepelným čerpadlem vytváří vzduchový polštář, který prádlo jemně nadnáší. Prádlo je tak sušeno šetrně a rovnoměrně bez výrazných známek pomačkání, což šetří čas při následném žehlení, které leckdy není už zapotřebí.  

Sušičky Miele T1 Active