Set pračky a sušičky Miele za neodolatelnou cenu

Limitovaná nabídka - pračka a sušička Miele za neodolatelnou cenu

Nová pračka WDB 020 WCS nyní jen za 19 990 Kč a nová sušička TDB 220 WP za 22 990 Kč, při zakoupení v setu jen za 39 980 Kč! Dopřejte si kvalitu Miele a ušetřete 3 000 Kč. Pouze do vyprodání zásob! Jako vždy - testováno na životnost až 20 let.

Koupit pračku WDB 020Koupit sušičku TDB 220 WP

Přednosti

Limitovaná nabídka!

Pračka Miele WDB 020 Eco má vše, co od Miele očekáváte. Patentovaný voštinový buben, životnost až 20 let, speciální programy, komfortní displej DirectSensor, úsporný a efektivní ProfiEco motor, funkci CapDosing pro pohodlné dávkování speciálních pracích prostředků a mnohem více. A to vše již za 19 990 Kč, ovšem jen do vyprodání zásob. Díky kolmému ovládacímu panelu je navíc velmi univerzální - lze ji postavit do věže se sušičkou nebo zasunout pod pracovní desku. 

Typově je navíc tento model obdobou našeho vítěze testu - pračky WDB 030 Eco. Kvalita je jako vždy zaručena. 

AKČNÍ SET PRAČKY A SUŠIČKY

Ideální kombinací s pračkou WDB 020 je nová sušička Miele TDB 220 WP, která je k dostání za doporučenou prodejní cenu 22 990 Kč, při zakoupení společně s pračkou však ušetříte 3 000 Kč a za celý set zaplatíte pouhých 39 980 Kč. Sušička TDB 220 WP je rovněž vybavena kolmým ovládacím panelem, disponuje spoustou programů včetně programu Outdoor a Impregnace a díky funkci FragranceDos dokonale provoní vaše prádlo. 

Nakoupíte-li na našem e-shopu oba přístroje současně, sleva se vám odečte automaticky. Pouze do vyprodání zásob!

 

 

Koupit pračku Miele WDB 020 Eco Koupit sušičku Miele TDB 220 WP

Patentovaný* voštinový buben

Díky výjimečné povrchové struktuře voštinového bubnu pračky Miele se během programu praní vytváří mezi textilií a stěnou bubnu jemný vodní film, po kterém prádlo velmi lehce klouže. Tím je péče o prádlo velmi šetrná a zajišťuje dlouhou životnost vašeho prádla. 

Výzkumný ústav pro péči o prádlo v německém Krefeldu potvrzuje optimální šetrnost k prádlu ve voštinovém bubnu Miele.

* Evropský patent EP 0 935 687 a Evropský patent EP 1 293 594 B1

Funkce CapDosing

CapDosing - to je dávkování pomocí předdávkovaných kapslí Miele. Stačí je vložit do přihrádky na aviváž. Přístroj v optimálním okamžiku zajistí dávkování obsahu, přičemž vše proběhne zcela automaticky. Můžete si vybrat ze 6 speciálních pracích prostředků (Sport, Peří, Outdoor, WoolCare, SilkCare, Impregnace), aviváž nebo Booster - sloužící jako zesilovač proti odolným nečistotám.

ProfiEco motor

Úsporný, výkonný a odolný! V pračkách Miele jsou použity zvláště výkonné motory. ProfiEco motor od Miele je navíc ještě mimořádně úsporný a tichý. Má nízkou spotřebu energie a nepodléhá opotřebení. Pro účinné a pohodlné praní po dlouhou řadu let.

Vynikající kvalita a životnost

Ke splnění nejvyšších požadavků na kvalitu kontroluje Miele své přístroje během vývoje v přísných zátěžových testech.  V těchto testech musí přístroje prát 10 000 hodin. Proběhne při tom zhruba 5 000 různých programů. Při běžném použití to odpovídá přibližně 5 programům týdně s průměrnou délkou 2 hodiny – přes 20 let.

Speciální programy

S pračkou WDB 020 můžete bez obav vyprat jemné prádlo, vlnu i sportovní oděvy. Je totiž vybavena speciálními programy, mimo jiné nabízí i program Outdoor a Impregnace. Dosáhnete tak té nejlepší péče bez ztráty funkčnosti. Miele pro každé použití.