Recepty

Od ananasu po zázvor, od sladkého po vydatné, od jednoduchého po náročné – naše rozsáhlá databáze obsahuje více než 1000 receptů, na nichž si zaručeně pochutnáte. Ať už se jedná o přílohu nebo hlavní jídlo, polévku či dezert, ďábelsky ostré nebo svůdně sladké pochoutky, mohou vás naše recepty provázet celým dnem, od snídaně do večeře, od něčeho malého na zub až po slavnostní menu.

Sezónní menu

Chystáte se pohostit své blízké a přemýšlíte, čím je překvapit
a oslnit? Přinášíme tipy, jak být skvělým hostitelem, jak mít vše zorganizované tak, aby vše bylo hotové ve správný okamžik. Nechte se inspirovat!

K sezónnímu menu
Adobe Stock

Vyhledávání receptů

Co dnes uvařím? Rybu nebo vegetariánské jídlo? Předkrm, hlavní jídlo nebo dezert? Podle receptu z Itálie, Asie nebo USA? Díky našemu pohodlnému vyhledávání receptů zaručeně najdete to pravé. Máte přitom možnost pohodlného výběru mezi různými přísadami a kuchyňskými přístroji, příležitostmi, náročností
a obtížností.

K vyhledávání receptů
M.studio - stock.adobe.com

Klasická kuchyně

Jak vlastně vznikla pizza? Můžeme si marinovaného lososa připravit i sami doma? Jak přišel waldorfský salát ke svému jménu? Čím se vyznačují malé francouzské větrníky? Jak se odlišuje lahodný pokrm kari od prostého práškového kari? To je jen několik příkladů mezinárodních klasických jídel, jimiž se budeme v této rubrice zabývat. A samozřejmě zde naleznete i odpovídající recepty.

Více informací