Poslední šance na plný výkon!

Vysavače Miele Power

Poslední šance na plný výkon!

Vysavače Miele Power s výkonem 
1 600 W jsou perfektním řešením
pro všechny, kteří si ještě chtějí pořídit vysavač s výkonem vyšším než 900 W. Využijte poslední šanci na plný výkon za výhodnou cenu již od 5 555 Kč.

Všechny vysavače Power

Vysavače Miele Power

Uchovejte si vysoký výkon

Od září 2017 se v Evropské Unii bude snižovat hranice maximálního povoleného výkonu vysavačů na 900 W. Naše akční modely vysavačů Power budou naposledy vybaveny silným 1 600 wattovým motorem. Díky perfektnímu vedení vzduchu je výkon motoru optimálně využitý a přenesený na podlahovou hubici. Výsledkem je maximální sací síla pro nekompromisní čistotu. 

Nyní nabízíme 3 akční modely Power za atraktivní cenu.

Vybírat si samozřejmě můžete i ze širší nabídky vysavačů z řady PowerLine, které se vyznačují maximálním výkonem. Pokud však preferujete nízkou spotřebu energie, nabízíme také úporné vysavače z řady EcoLine. Je to jen na Vás ... 

Kvalita a zátěžové testy Miele

Kvalita Miele

Vynikající kvalita a životnost. Žádný všední den není tak těžký, jako testy přístrojů Miele: Dříve, než vyšleme vysavače do sériové výroby, musí v naší zkušební laboratoři obstát v náročných zátěžových testech. 
Například: Prahový test
Ve skutečném životě musí vysavač Miele čelit značnému množství nárazů
a překonávat různé překážky – v tomto testu hned 16 500x za sebou. Opláštění
a pojezdová kolečka zde musí dokázat svou odolnost.

Komfort při vysávání

Komfort při obsluze

Abychom vám péči o podlahy co nejvíce usnadnili, vyvinuli jsme spoustu chytrých detailů. Teleskopickou trubici můžete stisknutím tlačítka přizpůsobit individuální výšce. Praktický spojovací systém zajišťuje bezpečné spojení mezi sací trubicí
a hubicí. Hodnotné příslušenství, jako je hubice na čalouněný nábytek, hubice
na vysávání spár a sací štětec jsou s maximální čistotou integrovány do vysavače
a jsou tak vždy po ruce. 

Filtrační systém vysavače

Filtrační systém AirClean

Vynikající filtrační účinek vysavačů Miele spočívá ve vícestupňovém filtračním systému AirClean. Ten je tvořen inovativním prachovým sáčkem Miele HyClean, ochranným motorovým filtrem a vzduchovým filtrem Miele. Souhra těchto komponentů zajistí, že více jak 99,9 % jemného prachu* bude odfiltrováno. 

* Dle EN 60312-1

Akční modely vysavačů Power