Pomocníci na vánoční úklid

Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží.

Potřebujete pomocníky na vánoční úklid? Spolehněte se na Miele.

I ty neoblíbené činnosti se dají zvládnout s úsměvem, když máte ty správné pomocníky. Pořiďte si vysavač, který vám bude sloužit po dlouhou řadu let.
V Miele máte na výběr z mnoha možností. A s šálkem skvělé kávy to půjde ještě lépe!

Vánoční nabídka

Tyčový aku vysavač Miele 3v1

Tyčový aku vysavač Miele Triflex HX1 Active je maximálně flexibilní a především výkonný. Díky možnosti sestavit jej do 3 různých režimů podle potřeby se dostanete opravdu do všech koutů. A co víc? Nemusíte ho schovávat do skříně, ani v designově vymazlené domácnosti vás jeho vzhled nebude rušit a můžete jej mít vždy po ruce. Nyní již od 11 490 Kč!

Koupit vysavač Triflex HX1 Active Co všechno umí akumulátorové vysavače Miele?

Bezsáčkový vysavač Miele Boost CX1

Patříte mezi zastánce vysavačů bez sáčku, ale přitom preferujete klasicky pojízdný vysavač na kolečkách? Pak je pro vás Boost CX1 Active tou správnou volbou. Je opravdu hbitý, kompaktní a výkonný. Velká kolečka zajišťují snadnou manipulaci, promyšlený filtrační systém se postará o maximální hygienu vzduchu.
Nyní již od 7 990 Kč.

Koupit vysavač Boost CX1 Active Všechny bezsáčkové vysavače Miele

Klasický podlahový vysavač Miele

Klasika je klasika. A když něco skvěle funguje, není třeba to měnit. To platí i pro vysavače Miele. Sortiment sáčkových podlahových vysavačů Miele je opravdu široký, všechny však splňují vysoké nároky na hygienu, komfort a výkon. Stačí si jen vybrat ten správný podle vašich potřeb, my můžeme doporučit akční model Complete C3 Active nyní za 7 590 Kč.

Koupit vysavač Complete C3 Active Všechny sáčkové vysavače Miele

Úplně nový pohled na úklid

S robotickým vysavačem Miele Scout RX3 získáte úplně nový pohled na úklid. Zatímco vy odpočíváte, Scout RX3 pracuje. Zvládne pracovat zcela samostatně, vy jej však můžete kontrolovat či ovládat přes aplikaci. Se 4 režimy čištění, efektivním vysáváním v rozích a systematickou 3D navigací vám umožní věnovat se příjemnějším činnostem. 

Koupit Scout RX3 HomeVision Všechny robotické vysavače Miele

Je libo cappuccino? Latte macchiato? Nebo espresso?

To nejlepší na konec. Nebo klidně na začátek! Vychutnejte si skvělou kávu v pohodlí domova. Pořiďte si kávovar Miele CM 5315 Active s mlýnkem na zrnkovou kávu a získejte nerezovou izolační konvici na kávu v hodnotě 4 590 Kč zdarma. Nebo si vyberte některý z mnoha dalších kávovarů Miele. Je to na vás. 

Koupit kávovar Miele CM 5315 Active Všechny volně stojící kávovary Miele