Nekonečné možnosti s Miele

Perfektní výsledky s Miele

Splňte svým hostům všechna jejich přání! Už se nemusíte rozhodovat mezi zdravím a skvělou chutí. Díky přístrojům Miele můžete kombinovat různé metody přípravy, od běžného pečení s přidáním vlhkosti, přes dnes již velmi oblíbenou přípravu v páře, až po netradiční přípravu ve vakuu metodou sous-vide, která neustále nabývá na oblibě a díky které můžete vykouzlit neobvykle šťavnaté a nejen oku lahodící speciality. I skalní příznivci mikrovlny si u nás přijdou na své. 

Pokud váháte, který z přístrojů je pro vás nejvhodnější, navštivte nás v našem Miele Experience Center v Praze nebo v Brně, kde vám rádi poradíme. Chcete-li vidět naše přístroje "v akci", přijďte nezávazně na některé z našich předváděcích vaření, které pravidelně pořádáme.  

Máte rádi v kuchyni jednoduchost a eleganci? Pak vás jistě zaujmou přístroje Miele z řady ArtLine.

Vše o pečení a přípravě v páře

Pro dokonalé výsledky

Pro všechny, kteří milují plné nasazení

U vestavné parní trouby s mikrovlnou se poprvé spojují dvě funkce v jednom přístroji Miele. Vyzkoušejte nekonečné možnosti v kombinaci s pečicí troubou Miele s klimatickým pečením. Možností kombinací je však mnohem více. Dvě funkce v jednom spojují také konvektomaty pro domácnost, které kombinují funkce pečicí a parní trouby, nebo pečicí trouby s mikrovlnou. Záleží jen na vašich preferencích.