Myčky nádobí Miele generace 7000

Myčky nádobí generace 7000

Limity? Neexistují.

Miele představuje světovou novinku
v oblasti mytí nádobí. Myčky nádobí
s automatickým dávkováním díky integrovanému zásobníku PowerDisk®. Pusťte budoucnost k sobě domů. Navíc můžete mýt nádobí až půl roku zdarma.

Myčky s PowerDiskem

Revoluční novinka v mytí nádobí

Během posledních dvou desetiletí se myčka nádobí stala běžnou součástí našich domácností. Mysleli jste si, že už není co vylepšovat? Pro nás hranice neexistují. Neustále posouváme hranice možného a nyní Miele přichází se světovou novinkou - myčkou s automatickým dávkováním AutoDos a integrovaným zásobníkem na mycí granulát PowerDisk®. Spolu s těmito funkcemi představujeme i řadu dalších vlastností, které jsou u Miele exkluzivní. Ať už se jedná o jedinečné košové vybavení FlexLine, možnost ovládání přes aplikaci a týdenní plán mytí s AutoStartem, nebo o komfort při obsluze či jedinečné programy mytí. Všechny výhody nových myček nádobí generace 7000 naleznete zde.

Ke každé myčce Miele s dávkováním AutoDos od nás navíc obdržíte voucher na 6 PowerDisků zcela zdarma, který můžete uplatnit na našem e-shopu. Více o této akci naleznete zde.

Myčky nádobí Miele generace 7000

Highlights

Revoluční technologie nových myček nádobí G7000

PowerDisk s mycím granulátem

Světová novinka: automatické dávkování s PowerDiskem pro excelentní výsledky

AutoDos je první automatické dávkování na světě s integrovaným PowerDiskem. Myčky nádobí a exkluzivní práškový granulát se tak stávají dokonale sladěným systémem – dávkování probíhá v závislosti na programu a v optimálním časovém okamžiku. Užívejte si tu svobodu: jeden PowerDisk vystačí na průměrně 20 mycích cyklů*.

*V programu Standardní 60°C

Myčky nádobí Miele s funkcí AutoStart

AutoStart: naprogramované spuštění pomocí aplikace

S funkcí AutoStart můžete vaši myčku nádobí naprogramovat pomocí aplikace tak, že se automaticky spustí v předem nastavený čas a můžete si vytvořit libovolný týdenní plán mytí. Díky AutoDos a PowerDisku je vždy k dispozici dostatek mycího prostředku, takže přístroj může pracovat samostatně, aniž byste museli myslet na to, kdy myčku spustit.

Košové uspořádání FlexLine

FlexLine: inteligentní uspořádání košů pro všechny typy nádobí

Košové uspořádání pro jakékoliv požadavky včetně zásuvky 3D-MulitiFlex vhodné nejen na příbory, ale také na objemnější kuchyňské náčiní. Díky flexibilním možnostem posuvných a sklopných částí do myčky Miele uspořádáte prakticky jakékoliv nádobí. Díky výčnělkům na odkládací ploše na šálky FlexCare jsou hrníčky bezpečně uchyceny, misky umístíte optimálně do dvoudílné řady sklopných hřebenových nástavců. A křehké skleničky na víno? Budou bezpečně uchyceny v držáku na sklenice FlexCare díky měkké silikonové výplni.

Technologie EcoPower

Technologie EcoPower

 

Inovativní vedení vody pro úsporné oplachování. V programu ECO je spotřeba vody redukována na 8,9 litrů. Z tohoto důvodu je potřeba také méně energie na ohřev – a vy můžete profitovat z energeticky účinné myčky nádobí. Úspora vody je možná díky inteligentně navrženému systému přívodu vody a novému vysoce účinnému filtračnímu systému. Přídavná izolace snižuje tepelné ztráty, a tím i energii potřebnou k ohřevu vody.

Osvětlení myček nádobí BrilliantLight

BrilliantLight: perfektní osvětlení pro snadnější vkládání

Díky patentovanému1 řízení dvířek 4 Power- LED diody kompletně nasvítí vnitřní prostor vaší myčky zářivým světlem. Pracovní prostor je perfektně nasvícen, což značně usnadňuje vkládání a vyjímání nádobí z košů.

1 EP2233061B1, US8297768B2

Myčky nádobí s PowerDiskem

Myčky nádobí Miele s automatickým dávkováním AutoDos a integrovaným PowerDiskem