Perfektní péče. Perfektní cena. Perfektní velikost.

Myčky Miele 45 cm

Perfektní péče.
Perfektní cena.
Perfektní velikost.

Nové 45 cm myčky nádobí Miele za atraktivní cenu již od 18 990 Kč. Vyberte si tu pravou variantu pro vás. Volně stojící, vestavnou, nebo plně vestavnou.

Všechny 45 cm myčky

Přednosti myček Miele

Perfektní řešení do menších kuchyní

Každý nemá v kuchyni prostor na myčku klasické velikosti o šířce 60 cm a v takovém případě je jediným řešením úzká myčka o šířce 45 cm. Miele nyní rozšířilo sortiment úzkých myček nádobí, aby si každý mohl vybrat toho správného pomocníka.
Do všech myček Miele o šířce 45 cm se vejde 9 jídelních souprav, jsou vybaveny všemi dnes již nezbytnými funkcemi, jako je např. předvolba startu, perfektní péče o sklo s funkcí Perfect GlassCare nebo mimořádně lehké otevírání a zavírání dvířek ComfortClose. Samozřejmostí je dlouhá životnost a nízká hlučnost, leckdy si ani nebudete jistí, zda je myčka skutečně spuštěná či ne. Podrobné vybavení naleznete u každého modelu zvlášť.

Vše o myčkách nádobí Miele Kde koupit Miele
Kvalita a zátěžové testy Miele

Kvalita Miele

Vynikající kvalita a životnost. Všechny přístroje Miele jsou podrobovány náročným zátěžovým testům, abychom měli jistotu, že obstojí i v podmínkách běžného života. Jednotlivé komponenty myček nádobí Miele jsou sestrojeny tak, aby vydržely
a testovány na životnost 20 let. 

Dokonalá péče o sklo a nádobí

Dokonalá péče o sklo a nádobí

Pro důkladné mytí nádobí je měkká voda výhodou, je ale agresivní na sklenice. Proto jsou myčky nádobí Miele vybaveny technologií Perfect GlassCare, která zajišťuje šetrnou péči o sklenice. Není náhodou, že myčky nádobí Miele doporučuje také výrobce špičkových sklenic Riedel. 

Připojení na teplou vodu

Připojení na teplou vodu

Všechny myčky nádobí Miele lze připojit na teplou vodu až 60°C. Tím snížíte spotřebu elektřiny až o 50 % a dobu zkrátíte až o 10 %. Spotřeba elektrické energie tím klesá v programu ECO až na 0,45 kWh.

Všechny 45 cm myčky