Chytrá domácnost – propojení přístrojů

Je tento produkt vhodný pro můj přístroj?


Co byste měli vědět o inteligentní domácnosti Miele

Miele@home

Nespočet možností

Se systémem Miele@home zvýšíte nejen svůj komfort bydlení, ale především kvalitu svého života. Ať už s funkcemi MobileControl nebo Con@ctivity 2.0 - s Miele@home je vše pohodlnější a vaše spotřebiče ještě efektivnější. Funkce MobileControl, SmartStart nebo Con@ctivity 2.0 - systém Miele@home znamená pohodlí pro vás a efektivitu pro domácí spotřebiče.

Více o tématu „Miele@home“
SuperVision

Stacionární kontrolní místo vašich přístrojů

Kuchyně bývá často centrálním místem komunikace. Je současně obytným prostorem, prostorem k životu i reprezentativním místem domu. Abyste i zde měli své domácí spotřebiče pod kontrolou, nabízí vám systém SuperVision možnost stacionární kontroly.

Více o tématu „SuperVision“
Con@ctivity 2.0 

Komunikace mezi odsávačem par a varnou deskou

Se systémem Miele@home se můžete plně věnovat přípravě svého oblíbeného pokrmu, protože odsávače par Miele se systémem Con@ctivity 2.0 zaručují vždy optimální odsávání výparů při současné úspoře elektrické energie.

Více o tématu „Con@ctivity 2.0 “
Miele@mobile

Mobilní kontrola

Ovládejte celý svět domácích spotřebičů Miele i na cestách – se systémem Miele@mobile to je snadné.

Více o tématu „Miele@mobile“
SmartStart 

Šetrné využívání energií 

Domácí spotřebiče Miele nejsou pouze inteligentní. Díky technologii SmartStart jsou také v mimořádném souladu s trvale udržitelným rozvojem při využívání zdrojů.

Více o tématu „SmartStart “
Integrace do domácí sítě 

Krůček po krůčku k většímu pohodlí 

V soukromé bytové výstavbě je v domech vzájemně propojováno stále více funkcí. Pomocí funkce Miele@home vzájemně propojíte nejen domácí spotřebiče, ale také můžete vzájemně upravit nejrůznější řídicí systémy v domě využitím moderních domovních sběrnicových systémů.

Více o tématu „Integrace do domácí sítě “

Více komfortu, více flexibility, více bezpečnosti

K tomu, abyste své propojené domácí spotřebiče Miele mohli kdykoliv a odkudkoliv ovládat, spolupracuje Miele s řadou silných partnerů. Ti vám umožní individuální začlenění a zapojení domácích spotřebičů Miele do sítě – přesně tak, jak si to přejete. Pro více komfortu a bezpečnosti pro váš domov.

Více o tématu „Více komfortu, více flexibility, více bezpečnosti“
Miele@home 

Inteligentní propojení 

Systém Miele@home je snadný a pohodlný: Domácí spotřebiče Miele jsou vybaveny příslušnými komunikačními moduly nebo sadami k dodatečnému vybavení, které umožní vzájemné propojení spotřebičů. K propojení jednotlivých domácích a mobilních zařízení slouží brána Miele@home, kterou můžete snadno integrovat do stávajícího domácího sběrnicového systému. Vy tak získáte kontrolu nad spotřebiči z jednoho místa, ať už prostřednictvím vašeho počítače, mobilního telefonu, tabletu nebo centrálního ovládacího panelu.

Více o tématu „Miele@home “
Časté dotazy 

Informace k propojení do sítě 

Máte nějaké dotazy k integraci do domácí sítě Miele? Odpovědi na často kladené otázky se dozvíte po kliknutí na následující odkaz.

Více o tématu „Časté dotazy “

Příslušenství a čisticí prostředky

Originální příslušenství Přejít do e-shopu Přehled příslušenství