Zpět

Kulinářský večer á la carte

 
Kulinářský večer á la carte

Kulinářský večer "á la carte" je určen všem, kteří chtějí rozšířit své vědomosti v oblasti přístrojů Miele, se kterými již mají zkušenost. Díky aktivnímu zapojení do přípravy menu si můžete vyměnit své poznatky o kulinářském umění, získat další cenné kuchařské rady od renomovaných šéfkuchařů a ochutnat špičková vína z vinoték Miele. Pomůžeme Vám naučit se pracovat s parní troubou, kombinovanou parní troubou, indukcí a dalšími přístroji, aby pro Vás vaření přestalo být povinností a stalo se radostí. Zaměříme se na přípravu 4chodového menu, servis pokrmů, prostření stolu, abyste si užili výtečné chutě pokrmů připravených v našich přístrojích. Naším cílem je připravit pro Vás nezapomenutelný kulinářský zážitek. Darujte voucher svým blízkým a dopřejte jim tento příjemný večer jako dárek!

Abychom vám mohli nabídnout co nejširší výběr, připravili jsme pro vás několik různých menu. Bude záležet především na vás, kterému menu a kterému termínu dáte přednost. Uskuteční se však pouze vaření s minimálním počtem 8 účastníků. Je to tedy na Vás! 

Menu á la carte 18.9.2018 v MEC Brno

  • Jemné filety marinovaného lososa podávané na toastech s crème fresh 
  • Krém z pečené mrkve podávaný s bylinkovou taštičkou
  • Kachní prsíčka podávaná s marinovanou cuketou a cibulovými resty
  • Ovocný dortík s pařížskou šlehačkou

Menu á la carte 25.9.2018 - příprava steaků v MEC Brno

  • Řezy srnčího hřbetu podávané na salátku s chipsy celeru
  • Hovězí tataráček s křepelčím vejcem a bylinkovou bagetkou
  • Grilované marinované žebro s barbecue omáčkou
  • Koňakový krém s kuličkami hroznů


Přihlášky můžete provádět online prostřednictvím formuláře nebo telefonicky přímo na tel. 543 553 111-113.  ​Nejdříve si prosím zakupte voucher přes náš e-shop a jeho číslo následně vyplňte do online přihlášky přes odkaz 'Termíny a přihlášky'.   

Minimální počet účastníků kulinářského večera je 8 osob. Pokud by se kurz nenaplnil, včas Vám dáme vědět o jeho zrušení a přesunutí. Prosíme účastníky, aby se na vaření dostavili nejlépe 15 minut před zahájením akce.

V ceně je zahrnuto

Odborné vedení profesionálním kuchařem, veškeré suroviny, nealkoholické nápoje a káva, víno (0,5 l).

Nutno koupit voucher
Termíny a přihlášky Koupit voucher nebo na tel. čísle 543 553 111-113