Najít prodejce


Vyberte prosím požadované kritérium:Sortiment Miele, který je u daného prodejce vystavený Mapa
Výchozi pozice
Miele Experience Center
Miele Center
Miele Point
Vysavače
Kávovary
Přístroje péče o prádlo
Myčky nádobí
Vestavné přístroje
Prodejci Miele

Miele Experience Center slouží jako výstavní zážitkový showroom společnosti Miele, kam si můžete přijít prohlédnout vystavené spotřebiče, seznámit se s jejich funkcemi, nechat si poradit od odborného personálu a mimo jiné se můžete také zúčastnit některé
z našich jedinečných kuchařských akcí.

Miele Centra jsou našimi váženými obchodními partnery, nabízejí široký sortiment vestavných i volně stojících přístrojů Miele ve vysoce reprezentativních prostorách. Perfektní servis s profesionálním přístupem je zde samozřejmostí. 

Miele Point je označením pro exkluzivní výstavní prostor u našich obchodních partnerů. V Miele Pointu naleznete široký sortiment vystaveného zboží Miele od vestavby až po drobnější spotřebiče a příslušenství. 

V kuchyňských studiích našich obchodních partnerů naleznete vestavné přístroje Miele vhodné do vaší kuchyně společně s kvalifikovaným poradenstvím.

Naši prodejci elektro jsou vysoce kvalifikovaní odborníci v oblasti volně stojících přístrojů, ať už se jedná o pračky sušičky, myčky, vysavače, kávovary apod.

Vysavače Miele

Volně stojící kávovary Miele s mlýnkem na zrnkovou kávu

Pračky, sušičky a žehlicí systémy Miele

Myčky nádobí Miele

Vestavné kuchyňské přístroje Miele - pečicí, parní a mikrovlnné trouby, varné desky, odsavače par, vestavné kávovary atd.