Parní žehlicí systém FashionMaster

Žehlení nebylo nikdy snazší!

Nový žehlicí systém FashinMaster

Parní žehlicí systém FashionMaster B4847 pro ještě komfortnější žehlení

V čem je FashionMaster tak jedinečný?

  • Žehlicí plocha žehličky je opatřena patentovanou1) voštinovou strukturou, která se v péči o prádlo neobyčejně osvědčila. Oproti běžným žehličkám je pára rozdělována rychle a rovnoměrně malými kanálky mezi voštinami po celé žehlicí ploše. Takto vznikající tenká vrstva páry umožňuje velmi šetrné, snadné a přesto účinné klouzání žehličky po prádle.
  • Patentovaný2) je také 1-2 Lift systém, díky kterému je FashionMaster několika jednoduchými pohyby bleskurychle připraven k provozu.
  • Perfektní výsledky žehlení zajišťuje rovněž aktivní žehlící stůl, který disponuje unikátními funkcemi nafouknutí a odsávání, díky kterým je dosahováno optimálního využití páry a polohy oděvů. Funkce nafouknutí zajišťuje mimořádně jemné vyhlazení, funkce odsávání umožňuje intenzívnější využití páry. 

  • Vědecky ověřená účinnost proti virům - prádlo nejen krásně rovné, ale také hygienicky čisté.
    Selektivním napařováním žehličkou Miele (stupeň výkonu 3) nebo steamerem odstraníte 99,99 % virů3), a to během 5 sekund. Snadno a rychle se tak zbavíte mimo jiné koronavirů, chřipkových virů a adenovirů (s výjimkou hepatitidy typu B). Potvrdila to zkouška vysoké školy Albstadt-Sigmaringen. 

Další přednosti

  • Steamer zajistí pohodlné vyhlazení pověšených textilií, jako jsou šaty, saka, záclony nebo závěsy. Steamer váží pouze polovinu toho co žehlička, ale má stejný tlak a stejné množství páry.
  • Díky žehlicí násadě s nepřilnavým efektem můžete žehlit choulostivé látky, textilie s potiskem, nášivkami nebo tmavé prádlo bez obav. Odnímatelnou žehlicí násadu lze použít přímo na módní dekorace. Její teflonová vrstva chrání tmavé textilie před vznikem lesklých míst, a to aniž byste museli textilie převracet naruby.
  • Bezpečnost na prvním místě - funkce CoolDown zajistí, že se žehlička automaticky vypne, pokud ji nebudete po dobu přibližně 3 minut používat. Jedním pohybem se poté v případě potřeby opět samočinně zapne.

 

1) Evropský patent EP 2 233 632 B1
2) Evropský patent EP 2 169 108 B1
3) S výjimkou hepatitidy typu B při použití žehličky (stupeň výkonu 3) u jednovrstvých textilií nebo při použití steameru – pokud je součástí modelu. Vědecky prověřeno vysokou školou Albstadt-Sigmaringen a oceněno stříbrným štítkem Institutu pro integrační hygienu a virologii InFluenc_H. Popis metody najdete pod následujícím odkazem: https://www.miele.com/fm-c
 
 
Zjistit více informací o FashionMaster B4847