Co byste měli vědět o inteligentní domácnosti Miele

Chytrá domácnost s Miele@home

Zde začíná svoboda domácnosti

„Svoboda? Ta pro mě představuje měřítko kvality života. Opravdu užít si ji mohu až tehdy, když mám o všem přehled.“*

Více o tématu „Chytrá domácnost s Miele@home“
Aplikace Miele@mobile

Že nelze být na několika místech najednou?

Vy můžete! Děláte vše co nejlépe a máte rádi věci pevně ve svých rukou? Abyste se mohli i na cestách ujistit o tom, že je doma vše v pořádku, je tu aplikace Miele@mobile. Díky ní máte pod kontrolou stav svých přístrojů a obdržíte oznámení, když bude například prací program u konce. I když máte třeba něco důležitějšího na práci.*

Více o tématu „Aplikace Miele@mobile“
Aplikace Miele@mobile – MobileControl

Spontánní párty během hodiny?

Perfektní příležitosti se neodvíjí dle přesných časových plánů. Abyste si je mohli spontánně užít, vyvinuli jsme ovládání MobileControl. Protože s mobilním ovládáním máte vše pod kontrolou, i když právě nejste doma. Svoji chladničku se superchlazením tak můžete připravit na čerstvé lahůdky, které si právě nesete domů a chcete si je vychutnat vychlazené se svými přáteli. U nových kuchyňských přístrojů je v příslušných provozních režimech možné dodatečně měnit také parametry, jako je teplota a čas probíhajícího programu.

Více o tématu „Aplikace Miele@mobile – MobileControl“
Aplikace Miele@mobile – FoodView

Chytrá domácnost pro větší komfort

Co dělá vlastně chléb v troubě? Kamera v ohřevném prostoru vám prozradí, jak chléb vypadá, ať už jste kdekoli.

Více o tématu „Aplikace Miele@mobile – FoodView“
Aplikace Miele@mobile – Asistent Miele

Hory prádla?

S chytrou asistencí je s jistotou zvládnete. V některých situacích se rádi spoléháme na profesionální podporu – například pokud jde o perfektní péči o prádlo. Interaktivní asistent Miele vám doporučí nejvhodnější prací program. Ať už se jedná o bílé nebo barevné prádlo, o bavlnu či hedvábí, silné nebo slabé znečištění – s asistentem Miele dosáhnete při praní vždy optimálních výsledků.*

Více o tématu „Aplikace Miele@mobile – Asistent Miele“
Aplikace Miele Scout RX2

Nemáte čas na důležité věci?

S robotickým vysavačem ano. Když budete na cestách, postará se o vaši domácnost nový robotický vysavač Miele Scout RX2 s funkcí MobileControl. Můžete být kdekoliv – a vaše podlaha bude vždy perfektně čistá.

Více o tématu „Aplikace Miele Scout RX2“
SuperVision

Družná zábava v kuchyni?

A vy přitom víte, co se děje s prádlem. Vychutnávejte si prostě „tady a teď“ – především v kruhu svých blízkých ve vaší kuchyni. Užívejte si komfort propojení vašich domácích přístrojů: díky funkci SuperVision máte informace o stavu svých domácích spotřebičů vždy na očích, aniž byste museli sáhnout po svém chytrém telefonu – zcela nenápadně na displeji svých kuchyňských přístrojů*.

Více o tématu „SuperVision“
Smart Home

Je moje chytrá domácnost skutečně chytrá?

Teprve tehdy, až si i odsavač par porozumí s osvětlením bytu. Chytrý dům je inteligentní až tehdy, když do sebe zapadají všechny komponenty. A požadovaný komfort se dostaví teprve tehdy, když lze vše řídit centrálně. Propojitelné domácí přístroje Miele lze do stávajícího systému Smart Home integrovat prostřednictvím promyšlených partnerských řešení. Díky tomu můžete využívat efektivitu a komfort, které přináší komplexní síťové propojení domu.

Více o tématu „Smart Home“
SmartStart

Sluneční paprsky zajišťují dobrou náladu?

A energii pro vaši sušičku! Pozitivní energii prosluněného odpoledne je dobré využít. V zahradě s rodinou – stejně jako při úsporném nakládání s energiemi. Díky funkci SmartStart budou vaše domácí přístroje automaticky využívat proud v době, kdy jsou tarify za energii v síti obzvlášť nízké.*

Více o tématu „SmartStart“
WiFiConn@ct

Rádi byste využívali předností Miele@home?

Váš vstup do světa chytré domácnosti bude hladký – systém Miele@home je totiž nejen jednoduchý, ale také komfortní. Propojení jednotlivých domácích přístrojů Miele probíhá prostřednictvím služby WiFiConn@ct – ta zajistí přímé připojení k vašemu domácímu WiFi routeru. Připojené domácí přístroje pak kontrolujete a ovládáte* pohodlně ze svého chytrého telefonu nebo tabletu prostřednictvím aplikace Miele@mobile.

Více o tématu „WiFiConn@ct“závisí na přístroji a modelu
Časté dotazy

Informace k síťovému propojení

Máte nějaké dotazy k integraci do domácí sítě Miele? Odpovědi na často kladené otázky jsme shrnuli na následujícím odkazu.

Více o tématu „Časté dotazy“

Příslušenství a čisticí prostředky

Miele Original Zubehör
Originální příslušenství Přejít do e-shopu Přehled příslušenství