Perfektně přizpůsobeny Vašim požadavkům

Klasické provedení – výška 14 cm, šířka 60 cm
Díky výšce 14 cm můžete nahřívač Miele Gourmet kombinovat optimálně s kompaktním přístrojem vysokým 45 cm, např. s kávovarem Miele, parní troubou, konvektomatem  nebo pečicí troubu s mikrovlnou – pro co nejlepší využití výklenku s výškou 60 cm. Aby se nahřívač Miele hodil také k designu jiných přístrojů, vyberte si ze dvou různých designových variant tak, aby vznikl jednotný vzhled kuchyně. 
Extra velké provedení – výška 29 cm, šířka 60 cm
Obzvlášť velký prostor poskytuje nahřívač Gourmet o výšce 29 cm. Společně s klasickou pečicí troubou o výšce 60 cm získáte perfektní kombinaci pro výklenek o výšce 88 cm a optimálně tak využijete dostupný prostor. Nahřívače jsou dostupné ve 3 barvách nebo s nerezovým provedením čelní stěny. Designová řada PureLine má navíc ozdobný nerezový proužek. Tak je vždy zaručen jednotný vzhled kuchyně.
Kombinované řešení pro výklenky o výšce 90 cm 
Budete-li instalovat dva přístroje o výšce 45 cm na sebe a těsně vedle nich umístíte přístroj o výšce 60 cm, pak můžete pro doplnění využít právě nahřívač Gourmet. Výklenek, který pod tímto 60 cm vysokým přístrojem vznikne, můžete od nynějška vyplnit nahřívačem Gourmet ESW 7030. Jeho čelní stěna je při výšce přibližně 32 cm vyšší než u jiných nahřívačů Miele Gourmet. Díky tomu je mezera mezi ním a přístrojem nad ním minimalizována a vizuálně sladěna s mezerou mezi přístroji vysokými 45 cm.Při tomto uspořádání je pro optimální rozměr mezery mezi přístroji o výšce 45 cm třeba použít nástavbové dno ENB 1060.Nahřívač ESW 7030 se kromě toho ideálně hodí ke zkombinování vinotéky Miele KWT 6422 iG a jiného vestavného přístroje o výšce 60 cm instalovaného vedle ní.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu