Dobré perspektivy pro plánování vaší kuchyně

Miele nabízí konvektomaty pro domácnost ve třech komfortních variantách. Ať už se rozhodnete pro kterýkoli model, můžete se těšit na intenzivní a zdravý požitek.
Parní trouba s funkcí pečení
Konvektomat Miele nabízí všechny funkce samostatné parní trouby a navíc režim horký vzduch plus. Kombinací vlhkosti a suchého tepla získáte perfektní výsledky pečení masa a pečiva.
Konvektomat pro domácnost velikosti XL
Konvektomat pro domácnost Miele velikosti XL je vybaven všemi funkcemi parní trouby. Kromě toho je vybaven všemi provozními způsoby pečicí trouby a v závislosti na modelu kabelovým nebo bezdrátovým pokrmovým teploměrem. Další možnosti kombinací s vlhkostí a velký ohřevný prostor dělají z kombinované parní trouby všeuměla.
Konvektomat Miele XXL
I u tohoto přístroje se jedná o plnohodnotou parní troubu, plnohodnotnou pečicí troubu a plnohodnotnou kombinovanou parní troubu v klasickém výklenku pro pečicí troubu 60 x 60 cm. Tento přístroj obsahuje všechny funkce přístroje XL včetně pokrmového teploměru s kabelem. Kombinace s nahřívačem o výšce 29 cm nabízí navíc další netušené možnosti.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu