Vůně do sušičky

Vychutnejte si harmonii vůní

Dokonalá finální úprava pro vaše prádlo
S FragranceDos* zahalíte prádlo během sušení do své oblíbené vůně. Tak vyjmete prádlo ze sušičky nejen obzvláště hebké, ale také krásně provoněné.brStačí si z našeho velkého výběru různých vůní vybrat tu svoji. Jednoduchým otočením flakónu nastavíte intenzitu vůně. Tak se můžete individuálně rozhodnout, i když přepínáte mezi programy. Vychutnejte si smyslný zážitek voňavého prádla – přesně tak, jak ho máte nejraději.
FragranceDos²
Vůni je možné rychle obměnit, protože do snadno přístupného filtru sušičky lze umístit 2 různé vůně současně. To umožňuje rychle střídat 2 oblíbené vůně – a vyhovět tak odlišným preferencím (vůní) v rámci vaší domácnosti. Vůni DryFresh můžete zároveň zkombinovat i s jinými vůněmi a sami si tak vytvořit svoji individuální oblíbenou vůni.
Nyní nově: flakón s vůní DryFresh®
Ne každý kousek oblečení, který byl nošen jen krátce, musí hned do prádla. S vůní DryFresh® můžete své oblečení osvěžit zcela snadno. Nepříjemné pachy jsou tak obratem neutralizovány.
Objevte novou svěžest
Dlouho jsme pátrali, abychom našli zkušeného partnera pro realizaci našich nápadů s vůněmi. Společně s podnikem Mane, rodinnou firmou z Provence v jižní Francii, se nám naše nápady podařilo uskutečnit. V srdci historické výroby parfémů se tu vůně vytvářejí již od roku 1871. brVýsledkem je příjemná svěží vůně prádla po usušení – přesně jak to máte rádi.
Patent: EP 2 431 516Charakteristika výbavy v závislosti na modelu