Řešení šité na míru pro vaše speciální požadavky

Prvotřídní na dřevěné podlahy: Parquet
Díky šetrnému podlahovému kartáči na parkety se Parquet perfektně hodí k čištění choulostivých tvrdých podlah.
Čistota vzduchu 99,999 %*: Allergy
Vysavač Miele Allergy spolehlivě zbaví nejen všechny podlahy pylu, roztočů a jiných alergenů. Díky filtru HEPA 13* vyčistí dokonce i vzduch v místnosti: více než 99,999% všech částeček je během vysávání z okolního vzduchu odfiltrováno, dokonce i jemný prach. Alergici se mohou konečně nadechnout!
Model pro všechny milovníky dom. zvířat: Cat & Dog
Díky turbokartáči odstraní Cat & Dog spolehlivě chlupy a vlákna z koberců nebo běhounů. Aby se nepříjemné pachy nemohly šířit, jsou v modelu Complete C3 efektivně neutralizovány filtrem Active AirClean.
Na všech podlahách jako doma: Total Care
S rozsáhlým příslušenstvím vyřeší Total Care téměř jakýkoliv problém při vysávání – je to skutečný všeuměl.
Řešení šité na míru pro vaše speciální požadavky
Různé vybavení domů a bytů vyžaduje individuální řešení. Miele chce splnit vaše osobní požadavky na hygienu v domácnosti v maximální míře. Z tohoto důvodu vám Miele nabízí nejrůznější modely vysavačů se speciálním vybavením. brbrPomocí originálního příslušenství Miele, které lze dokoupit, můžete vysavač Miele přizpůsobit změněným potřebám i dodatečně: například při pořízení domácího mazlíčka, nových podlahových krytin nebo při vzniku alergie na prach.
Tichý jako vánek: Silence
S pouhými 64 dB je Complete C3 Silence nejtišším vysavačem v sortimentu Miele. Této hodnoty se dosáhne díky zvláštní zvukové izolaci ventilátoru a filtru snižujícímu hlučnost Silence AirClean.
Pohodlná péče o podlahy: Comfort
Je to ten nejpohodlnější vysavač značky Miele: všechny důležité funkce můžete pohodlně ovládat pomocí dálkového ovládání na rukojeti. A díky kolečkům Dynamic Drive lze s vysavačem Miele Comfort snadno manipulovat.
Sen každého koberce: Electro
Chcete vysávat především koberce a kobercové podlahy? Pak je model Miele Electro zvlášť dobrou volbou. Je to nejsilnější vysavač Miele a je vybaven speciálním elektrokartáčem.
dle EN 60312-1Charakteristika výbavy v závislosti na modelu