Exkluzivní kávové směsi pro dokonalý požitek

Těšit se můžete na dokonalý požitek z kávy: to je možné nejen díky správné přípravě – rozhodující je také kvalita kávy. Proto jsme vytvořili čtyři vlastní kávové směsi, vyladěné speciálně pro kávovary Miele. Od espressa až po latte macchiato můžete vždy připravit své kávové speciality s tím správným druhem kávy. Druhy kávy Miele jsou vyráběny s velkým citem, z vysoce kvalitních kávových zrn z vysokohorských oblastí, jemným pražením v privátní pražírně kávy. Výsledkem je harmonická a výrazně aromatická káva, která vytváří překvapivé příjemné zážitky. Všechny druhy naší kávy mají označení Fairtrade a BIO certifikát* a je možné je objednat v e-shopu Miele.
Miele Black Edition One for all
Aby se vaše kávové speciality vždy perfektně podařily: Miele Black Edition One for all má plnou chuť a překvapí svými jemnými ovocnými tóny. Díky tomu můžete použít směs ze 100 % kávy Arabica univerzálně, od Café Crema až po všechny kávové speciality s mlékem.
Miele Black Edition Café Crema
Koncentrovaný požitek: V crema dobrého Café Crema dosahuje aroma svého vrcholu. Díky naší speciální směsi s jemným a vyváženým aroma získáte plnou chuť – doprovázenou květinovými ovocnými tóny. Samozřejmě 100 % Arabica.
Miele Black Edition Espresso
Typické aroma, nově interpretované: Díky Miele Black Edition Espresso vytvoříte svižné a zvláště aromatické espresso. Směs: intenzivní chuť s kořeněnou, čokoládovou příchutí – vytvořená z Robusty a Arabicy.
Miele Black Edition Decaf
Díky speciální edici Miele Black Edition Decaf si můžete vychutnat všechny druhy kávy na nejvyšší úrovni, bez kofeinu. Pomocí speciálního biologického procesu je káva velmi jemně dekofeinována. Aroma zůstává – v chuti pocítíte 100 % kávu Arabica, Fairtrade a BIO certifikát* – stejně jako u všech našich dalších druhů kávy.
DE-ÖKO-001 nikoliv zemědělství EUCharakteristika výbavy v závislosti na modelu