Prvotřídní design a technika velkého formátu

Špičkové chladicí přístroje MasterCool spojují kvalitní design, fascinující inovace a nenapodobitelný komfort. Prožijte vynikající kvalitu a maximální dokonalost od Miele.
Úžasný vzhled
Už jen letmý pohled na chladicí přístroje MasterCool nechává tušit, s jakou přesností a obětavostí zde byly vybrány a zpracovány materiály. Bezmezná láska k detailu, která se odráží v neopakovatelném vzhledu.
Nedostižná kvalita
Perfektní zpracování a přesnost k dosažení nejvyšší kvality. Ta začíná již výběrem správných materiálů. Perfektní skleněné police, plasty odolné proti poškrábání a masivní hliníkové rámy jsou známkou vysoké kvality. Cenným rádcem na cestě ke špičkovým výrobkům jsou zde vědomosti a zkušenosti.
Dokonalý design
Jedinečné charakteristiky vybavení vnitřního prostoru nenechávají žádná přání nevyslyšena. Horizontální linie podtrhují puristický design. Hladké a bíle lakované stěny uvnitř přístroje se snadno čistí a podporují perfektní neoslnivé osvětlení přístroje.
Maximální komfort
Chladicí přístroje MasterCool vám nabízejí každý den nejvyšší komfort, jakým jsou optimální možnosti skladování potravin, výdej ledu a vody, brilantní koncepce osvětlení nebo možnosti rychlé obsluhy. Chladicí přístroje MasterCool splňují ve všech oblastech nejvyšší požadavky.
Všestrannost velkého formátu
Všechny typy přístrojů Miele jsou dostupné ve velkoprostorovém provedení MasterCool - od chladničky po vinotéku. Dalším provedením v nejrůznějších šířkách a s volitelným zavíráním jsou možnosti kombinací přístrojů MasterCool téměř neomezené.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu