Jaký typ přístroje hledáte?

Přístroje Miele disponují speciálním vybavením, aby mohl být každý druh potravin uchováván, chlazen nebo skladován za optimálních podmínek. Jsou komfortním přínosem ke zdravému a modernímu způsobu života. 
Chladničky 
Pro efektivní, prvotřídně organizované zachování čerstvosti vašich potravin. Naše inovativní a inteligentní systémy pro uchování čerstvosti PerfectFresh Active a PerfectFresh Pro vám zaručí nejoptimálnější čerstvost a mimořádně dlouhou trvanlivost vašich potravin. Dosáhnete s nimi až 5x delší trvanlivosti ve srovnání s běžnými přihrádkami na zeleninu: pro šetrnější zacházení s potravinovými zdroji. Vyberte si ze širokého množství modelů Miele to správné řešení pro vás. Vestavné přístroje jsou dostupné ve výšce od 72 cm do 178 cm.  
Chladničky s mrazničkou 
Tyto přístroje disponují jak prostornou chladicí, tak i mrazicí částí, přičemž každá z nich se otevírá samostatnými dvířky. Kombinace chladničky s mrazničkou Miele v sobě spojují výhody pohodlného a šetrného skladování čerstvých potravin – zvláště pak se zásuvkami PerfectFresh Active a PerfectFresh Pro – a zmražených potravin do jednoho přístroje.
Mrazničky 
Výkonné a účinné mražení s promyšleným uspořádáním a funkčností. Mrazničky Miele lze využít jako samostatný přístroj nebo v kombinaci s odpovídající chladničkou Miele. Jistě vás nadchne puristický, nadčasový design. Dále vás mohou přesvědčit i vnitřní hodnoty, například prvotřídní mražení až do -26 °C.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu