Snadno dotykem 

Intuitivní ovládání dotykem prstu si nyní užijete už ve čtyřech z našich pěti různých variant: M Touch a M Touch S nabízí plně dotykové displeje. DirectSensor a DirectSensor S ovládání senzorovými tlačítky a textový displej. Podle toho kdo vaří, můžete libovolně zvolit jazyk. Naše varianta EasyControl je řízena klasickými voliči. Design rozdílných variant ovládání sleduje vždy stejnou koncepci – a oslní velkou brilantností, dlouhou životností a vynikající hodnotou v detailu. A TOUCH OF GENIUS.
M Touch
Kombinace maximální elegance i komfortu. S inovativním plně dotykovým displejem nezůstanou s ohledem na estetiku a komfort žádná přání nesplněna: elegance v kombinaci s komfortem: přístroj ovládáte rychle a intuitivně přímým dotykem nebo jednoduchým přejetím prstu na plně dotykovém displeji. Mnoho funkcí lze zvolit jediným dotykem prstu. Text a symboly jsou vždy optimálně viditelné. Novinka: barevnost může být přepnuta na světlou verzi – perfektní, když používáte bílé přístroje.
M Touch S
 Pro vysoké nároky na vzhled i funkčnost. Naše osvědčená technologie M Touch disponuje stejnými funkcemi i v užším provedení displeje.
DirectSensor
Tlačítka přímé volby a čtyřřádkový textový displej. Senzorovými tlačítky můžete mimo jiné přímo navolit požadovaný provozní způsob. Další funkce a nastavení se zobrazují na čtyřřádkovém textovém displeji
DirectSensor S
Tlačítka přímé volby a jednořádkový textový displej. Senzorovými tlačítky můžete mimo jiné přímo navolit požadovaný provozní způsob. Další funkce a nastavení se zobrazují na jednořádkovém textovém displeji
EasyControl
Komfortně a rychle. Zde probíhá ovládání dvěma zápustnými otočnými voliči a zobrazením informací o stavu, jako jsou např. teplota a nastavení času, na velkoryse dimenzovaném 7segmentovém LC displeji.
Charakteristika výbavy v závislosti na modelu