Důvěřujte pračce Miele W1 se systémem TwinDos.

Předejte vše do nejlepších rukou.
Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží. 

Srolujte prosím níže

Svěřte starého přítele do nejlepších rukou.

Srolujte prosím níže

TwinDos: nejlepší systém dávkování tekutých pracích prostředků

Jak správně dávkovat prací prostředek? Vaše pračka Miele se systémem TwinDos to ví. A zařídí to za vás – ve správný okamžik a ve správném množství – stisknutím tlačítka automaticky. 

Ušetřete 30 % pracího prostředku

Příliš mnoho pracího prostředku zatěžuje životní prostředí a stojí peníze. TwinDos dávkuje automaticky a vždy naprosto přesně. Tak, jak je to ručně téměř nemožné.

Zobrazit více informací

Ušetřete 30 % pracího prostředku

To mimochodem dokládá také Öko-Institut e.V. ve Freiburgu*.

* Podle testování ekologického institutu Öko-Institut e.V. ze dne 06.09.2013: „Potenciál úspory díky použití automatického dávkování TwinDos pro pračky“

Zobrazit méně informací

2fázový systém dávkování: pere za vás, dávkuje za vás, je pro vás prostě jako stvořený.

Nezáleží na tom, zda jsou to choulostivá trička nebo silně znečištěné dětské kalhoty, barevné nebo bílé prádlo: nejlepších výsledků dosáhnete s jedinečným 2fázovým systémem Miele. Díky němu bude všechno důkladně čisté – i Alenčin méďa. Protože obě komponenty jsou během procesu praní dávkovány v optimálním okamžiku. 

UltraPhase 1 rozpouští špínu

Povrchové částečky špíny jako písek nebo zemina se díky prostředku UltraPhase 1 odstraní a docela jednoduše vymyjí vodou.

... a odstraňuje skvrny

UltraPhase 1 rozpouští také mastné skvrny jako čokoládu nebo olej, takže je lze snadno vymýt.

UltraPhase 2 s bělidlem pro odstranění velmi odolných skvrn

Skvrny od rozlité ovocné šťávy nebo červeného vína? Díky prostředku UltraPhase 2 žádný problém! Protože do procesu praní se ve správném okamžiku přidá bělidlo, které není obsaženo v žádném jiném tekutém pracím prostředku. 

„Podívej, babičko, jak méďa zase září.“

Jednoduše spusťte pračku Miele W1 a v pohodě můžete sledovat, jak se medvídek točí. Systém TwinDos ví sám nejlépe, jak šetrně dosáhnout čistoty.

Vynikající účinek praní

2fázový prací prostředek UltraPhase 1 a 2 do automatických praček Miele je nejlepším systémem tekutých pracích prostředků na trhu – na barevné i bílé prádlo. To ve své analýze* potvrzuje renomovaný institut Hohenstein.

* ZKUŠEB.Č. HL 13.2.10991 – www.hohenstein.com 

Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží.

Čistý a svěží - prostě k pomazlení. Nové přátelství může začít.  

Také by Vás mohlo zajímat

Soustředěná účinnost: myčky nádobí Miele G 6000 EcoFlex.

Díky novým myčkám nádobí Miele G 6000 EcoFlex s programem QuickPowerWash a k tomu přesně optimalizovaným tabletám Miele UltraTabs Multi se bude vaše nádobí blýskat čistotou za pouhých 58 minut.

Vášeň pro puristický design: Miele ArtLine.

Stanovte nové standardy s Miele ArtLine – designovou řadou bez rukojetí pro vaši nadčasovou kuchyni s technologií Touch2Open a SoftOpen.