Důvěřujte pračce Miele W1 se systémem TwinDos.

Předejte vše do nejlepších rukou.
Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží. 

Prací prostředky na 1 rok zdarma.*

* Jestliže se do 31.08.2017 rozhodnete pro koupi pračky Miele W1 se systémem TwinDos, darujeme vám roční zásobu přípravku UltraPhase 1 a 2.

Zajistit si nyní

Srolujte prosím níže

Svěřte starého přítele do nejlepších rukou.

Srolujte prosím níže

TwinDos: nejlepší systém dávkování tekutých pracích prostředků

Jak správně dávkovat prací prostředek? Vaše pračka Miele se systémem TwinDos to ví. A zařídí to za vás – ve správný okamžik a ve správném množství – stisknutím tlačítka automaticky. 

Ušetřete 30 % pracího prostředku

Příliš mnoho pracího prostředku zatěžuje životní prostředí a stojí peníze. TwinDos dávkuje automaticky a vždy naprosto přesně. Tak, jak je to ručně téměř nemožné.

Zobrazit více informací

Ušetřete 30 % pracího prostředku

To mimochodem dokládá také Öko-Institut e.V. ve Freiburgu*.

* Podle testování ekologického institutu Öko-Institut e.V. ze dne 06.09.2013: „Potenciál úspory díky použití automatického dávkování TwinDos pro pračky“

Zobrazit méně informací

2fázový systém dávkování: pere za vás, dávkuje za vás, je pro vás prostě jako stvořený.

Nezáleží na tom, zda jsou to choulostivá trička nebo silně znečištěné dětské kalhoty, barevné nebo bílé prádlo: nejlepších výsledků dosáhnete s jedinečným 2fázovým systémem Miele. Díky němu bude všechno důkladně čisté – i Alenčin méďa. Protože obě komponenty jsou během procesu praní dávkovány v optimálním okamžiku. 

UltraPhase 1 rozpouští špínu

Povrchové částečky špíny jako písek nebo zemina se díky prostředku UltraPhase 1 odstraní a docela jednoduše vymyjí vodou.

... a odstraňuje skvrny

UltraPhase 1 rozpouští také mastné skvrny jako čokoládu nebo olej, takže je lze snadno vymýt.

UltraPhase 2 s bělidlem pro odstranění velmi odolných skvrn

Skvrny od rozlité ovocné šťávy nebo červeného vína? Díky prostředku UltraPhase 2 žádný problém! Protože do procesu praní se ve správném okamžiku přidá bělidlo, které není obsaženo v žádném jiném tekutém pracím prostředku. 

„Podívej, babičko, jak méďa zase září.“

Jednoduše spusťte pračku Miele W1 a v pohodě můžete sledovat, jak se medvídek točí. Systém TwinDos ví sám nejlépe, jak šetrně dosáhnout čistoty.

Vynikající účinek praní

2fázový prací prostředek UltraPhase 1 a 2 do automatických praček Miele je nejlepším systémem tekutých pracích prostředků na trhu – na barevné i bílé prádlo. To ve své analýze* potvrzuje renomovaný institut Hohenstein.

* ZKUŠEB.Č. HL 13.2.10991 – www.hohenstein.com 

Miele. Pro všechno, na čem vám skutečně záleží.

Čistý a svěží - prostě k pomazlení. Nové přátelství může začít.  

Také by Vás mohlo zajímat

Soustředěná účinnost: myčky nádobí Miele G 6000 EcoFlex.

Díky novým myčkám nádobí Miele G 6000 EcoFlex s programem QuickPowerWash a k tomu přesně optimalizovaným tabletám Miele UltraTabs Multi se bude vaše nádobí blýskat čistotou za pouhých 58 minut.

Vášeň pro puristický design: Miele ArtLine.

Stanovte nové standardy s Miele ArtLine – designovou řadou bez rukojetí pro vaši nadčasovou kuchyni s technologií Touch2Open a SoftOpen.