Potřebujete více informací nebo nabídku na míru?

Kontaktujte nás

Opravdová inovace.

MNOHO DOBRÝCH NÁPADŮ PŘEDSTAVUJÍ JEDINEČNÉ PRAČKY BENCHMARK.

Inovativní pračky Miele Professional PERFORMANCE a PERFORMANCE PLUS s kapacitou náplně 10 až 20 kg představují dosud nedosažená měřítka. Zajistěte si náskok v čistotě!

Jak pomocí geometrie šetříme zdroje?

Inovativní prací vana
Díky nové geometrii prací vany jsou velmi účinně využívány energetické zdroje. Přitom nejen šetříte životní prostředí, ale i profitujete ze značných úspor nákladů z důvodu nízkých hodnot spotřeby!

Méně vody, méně elektrické energie a nižší náklady

Plus pro účinnost

Pračky PERFORMANCE PLUS PW 811, PW 814 a PW 818 vyžadují v programu "Barevné prádlo 60 °C" až o 20 % méně vody a o 30 % méně el. energie než předchozí generace! Z toho vyplývají značné úspory a velmi krátká doba návratnosti investic.

Jak vydatně sprchovat?

Voštinový buben 2.0

Přes sprchovací žebra jsou textilie shora intenzívně a rychle promáčeny. Díky plástové struktuře patentovaného voštinového bubnu 2.0 prádlo jemně klouže po vodním filmu. Šetrnější ošetřování prádla nenajdete!

Jak vytváříme komfort stisknutím tlačítka?

Automatický zámek dvířek, šířka dvířek 415 mm

Díky exkluzivnímu zámku dvířek OneFingerTouch je možná obsluha pouhým dotykem prstu: Postačí lehké stisknutí, aby se zavřela velkoryse dimenzovaná dvířka s průměrem 415 mm. Při spuštění programu se dveře samy zablokují a po skončení programu se opět automaticky odblokují. Zcela jednoduše a ergonomicky.

V klidu spočívá síla

Účinný systém tlumení

Vysoce účinný systém tlumení se dvěma na sobě nezávislými pružinami a přídavnými nárazovými tlumiči minimalizuje i při vysokých otáčkách odstřeďování vibrace působící na podlahu a zajišťuje mimořádně tichý chod pračky.

CO POHÁNÍ PERFORMANCE K MAXIMÁLNÍMU VÝKONU?

Nové konstrukční řady praček zaručují profesionální prací výkon a efektivní hospodárnost na vysoké úrovni.

Krátké programy

S dobou trvání programu jen 45 minut v programu "Barevné 60 °C" při připojení teplé vody lze u PERFORMANCE PLUS vyprat za den velké množství prádla.

Vysoký výkon odstřeďování

Fáze odstřeďování s velmi vysokým faktorem g umožňuje pokles zbytkové vlhkosti prádla na minimum. Kratší proces sušení šetří cennou energii.

DVĚ NEJLEPŠÍ VE TŘÍDĚ PRO KAŽDOU PRACOVNÍ ZAKÁZKU.

Hotely a restaurace

V hotelnictví a gastronomii je optimální čištění a ošetřování prádla součástí programu péče o plnou spokojenost zákazníka. Pračky PERFORMANCE a PERFORMANCE PLUS si umí poradit s použitým ložním prádlem, příjemně měkkými froté ručníky nebo se skvrnami na ubrusech.

Domovy pro seniory a domy s pečovatelskou službou

Pračky PERFORMANCE PLUS suverénně obstojí při přísných hygienických požadavcích v domovech pro seniory a domech s pečovatelskou službou. Kromě bezpečné dezinfekce zajišťují pračky současně vynikající čištění a ošetřování prádla.

Úklid budov


  

PRO VŠECHNY OBORY NEJLEPŠÍ ŘEŠENÍ.

Zde najdete perfektní řešení pro svůj obor.