Akce pro zákazníky

Pravidelně pro vás připravujeme nejrůznější akce, abychom vám mohli nabídnout výhodné balíčky, bonusy navíc nebo časově omezené zvýhodněné nabídky. Všechny aktuální nabídky naleznete zde.

5 let záruka Miele

Prodlužte si záruku na váš vysavač Miele na 5 let

Pokud si u autorizovaného prodejce Miele zakoupíte XXL balení originálních sáčků Miele HyClean současně s vysavačem Miele a následně se zaregistrujete, získáte na svůj vysavač Miele 5letou záruku zdarma.

Více o 5leté záruce

Akční nabídka vestavba

Cenově zvýhodněné přístroje Miele

Vybrané vestavné přístroje Miele můžete mít při zakoupení
v setu s myčkou, pečicí troubou a varnou deskou za zvýhodněnou cenu.

Více informací

Sada nádobí iittala jako dárek

K odsávačům par a varným deskám s funkcí Con@ctivity

Pokud si v období od 18.1.2016 - 31.12.2016 zakoupíte varnou desku Miele s funkcí Con@ctivity současně s odsávačem par Miele s funkcí Con@ctivity, získáte sadu nádobí v hodnotě 10 990 Kč jako dárek.

Více informací

Sušičky prádla Miele

Jak jsme tak dlouho mohli žít bez sušičky?

Tak přesně tohle se vybaví všem, kteří si pořídí kvalitní sušičku prádla a poznají její veškeré výhody. K nim patří mj. rychlost sušení, menší nutnost žehlení, minimalizace vlhkosti a tím i výskytu plísní
v bytě. Nelze opomenout také fakt, že sušička zachytí textilní prach, jenž se uvolňuje přirozeným stárnutím textilu, což je přínosné zejména pro alergiky na prach.

Více informací

Originální pekáč Miele Gourmet zcela zdarma

Pro perfektní výsledky ve vaší troubě Miele!

Při koupi pečicí trouby Miele CulinArt od nás obdržíte voucher
na pekáč Miele Gourmet zcela zdarma. Zjistěte o naší akci
na pečicí trouby CulinArt více! Nebo už máte voucher a nevíte jak jej uplatnit? Stačí jednoduše zadat platný kód prostřednictvím našeho e-shopu.

Více informací k akci CulinArt

Akce TwinDos

Prací prostředky na 1 rok zdarma

Prací prostředky UltraPhase 1 a UltraPhase 2 při zakoupení nové pračky Miele W1 s dávkovacím systémem TwinDos na celý rok zcela zdarma. Akce trvá od 1.9.2015 do 31.8.2016.

Jak uplatnit voucher

Set pračky a sušičky Miele za zvýhodněnou cenu!

Ušetříte 3 810 Kč!

Při zakoupení pračky současně se sušičkou ušetříte 3 810 Kč. Tato nabídka platí pro pračku WKB 130 WCS v setu se sušičkou TKB 550 WP nebo pro pračku WMB 120 WCS v setu se sušičkou TMB 540 WP.

Akce platí do vyprodání zásob.

Více informací

5 let záruka na chlazení

Při koupi jakéhokoliv přístroje ze sortimentu chlazení Miele (vestavné i volně stojící chladničky, mrazničky, vinotéky i přístroje řady MasterCool) od nás získáte prodlouženou 5letou záruku zdarma.

Více informací

Programové balíčky

Během 20 let se mohou některé věci ve vašem životě změnit.
Je příjemné, když přesto v péči o prádlo nemusíte dělat žádné kompromisy.

Automatické pračky Miele jsou testovány na životnost 20 let – delší časový prostor, ve kterém nemusíte své individuální potřeby v péči
o prádlo měnit, ať už kvůli dětem nebo proměnlivým sportovním aktivitám, popř. aktivitám ve volném čase. Některé automatické pračky Miele můžete pro každou svou životní etapu dodatečně vybavit tematicky zaměřenými programovými balíčky.

Varianty programových balíčků

Vouchery k novým modelům revoluční generace péče o prádlo W1 a T1

Koupili jste si nějaký z našich nových modelů praček a sušiček W1
a T1 a rádi byste využili i naší zaváděcí akce pro prací prostředky
a vůně do sušiček Miele? Nebo se ke koupi teprve odhodláváte
a zvažujete, který model bude pro vás ten pravý? Zde je přehled, jakými dárečky jsou jednotlivé typy přístrojů vybaveny, popřípadě jaký bonus můžete ještě získat, když použijete přibalený voucher (každý přístroj obsahuje maximálně 1 voucher v závislosti
na modelu).

Typy voucherů a bonusů

Objednejte si kuchařku zdarma!

K Vaší zakoupené pečicí, parní nebo kombinované parní troubě Miele Vám pošleme hodnotnou kuchařku "Recepty pro pečicí trouby", "Recepty pro kombinované parní trouby" nebo "Vaření
v páře" (k parní troubě) zdarma. Vyplňte formulář a těšte se
na sbírku originálních receptů.

Chci zaslat kuchařku Miele